Mygo Seat Sedací systém

Mygo - optimální pediatrický posturální opěrný sedací systém.

Sedací systém Mygo je terapeutická židle, která přináší individuální terapeutické řešení klientům s požadavkem na korekcí sedu. Svou konstrukci umožňuje růst zároveň se svým uživatelem. Podporuje optimální polohu sedu a disponuje kvalitní podporou pánve. Je určena dětem ve věku od 3 do14 let.
Sedací systém Mygo se dodává ve dvou variantách, které se snadno přizpůsobí velikosti a potřebám svých uživatelů. Tento dětský sedací systém nabízí širokou škálu nastavitelných podpěr, které lze individuálně přizpůsobit tak, aby vyhovovaly náročným posturálním požadavkům.

Tento produkt se dodává ve dvou velikostech. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

VÍCE INFO >

Základní cena: 67 497 Kč
Úhrada ZP: 60 000 Kč
Doplatek klienta: 7 497 Kč
Kód ZP: 0140029
LECKEY Mygo sedací a polohovací systém

OBRÁZKY A VIDEA

Lifestyle - Mygo Seating
Mygo Seating - Blue tilted
Mygo Seating - Orange 2

Zajistit JENX Mygo Seat předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.