Leckey Mygo SeatSedací systém

Optimální pediatrický posturální opěrný sedací systém.

Sedací systém Mygo je terapeutická židle, která přináší individuální terapeutické řešení klientům s požadavkem na korekcí sedu. Svou konstrukci umožňuje růst zároveň se svým uživatelem. Podporuje optimální polohu sedu a disponuje kvalitní podporou pánve. Je určena dětem ve věku od 3 do14 let.
Sedací systém Mygo se dodává ve dvou variantách, které se snadno přizpůsobí velikosti a potřebám svých uživatelů. Tento dětský sedací systém nabízí širokou škálu nastavitelných podpěr, které lze individuálně přizpůsobit tak, aby vyhovovaly náročným posturálním požadavkům.

Tento produkt se dodává ve dvou velikostech. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Objednat předvedení

Základní cena: 77 850,00 Kč

Úhrada ZP: 68 174,40 Kč

Doplatek klienta: 9 675,60 Kč

Kód ZP: 5002002

LECKEY Mygo sedací a polohovací systém

Objednejte si předvedení produktu Leckey Mygo Seat

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002002
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:50 kg (velikost 1) / 60 kg (velikost 2)

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace