Leckey Squiggles SeatSedací systém

Dokonalá kombinace sedacího systému a komfortu

Sedací systém Squiggles Seat je vhodný pro použití jak v domácím, tak i ve školním prostředí. V základním provedení nabízí manuálně nastavitelnou teleskopickou základnu, která umožňuje svým malým klientům široké spektrum aktivit, od hraní si na úrovni podlahy, přes denní aktivity u jídelního stolu, až po výuku ve školním prostředí.
Svou konstrukcí vyhovuje všem posturálním a komfortním požadavkům malých dětí se speciálními potřebami. I přes to, že je tento systém připravený vyřešit všechny posturální potřeby, včetně stabilizace pánve, trupu, hlavy a nohou, poskytuje svým malým klientům maximální možnou volnost pohybu.

Objednat předvedení

Základní cena: 68 542,00 Kč

Úhrada ZP: 68 174,40 Kč

Doplatek klienta: 367,60 Kč

Kód ZP: 5002014

LECKEY Squiggles Sedací systém

Objednejte si předvedení produktu Leckey Squiggles Seat

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002014
Věkové rozmezí:1 - 5 let
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:22 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace