Squiggles Seat Sedací systém

Dokonalá kombinace posturálního sedacího systému a každodenního komfortu pro rostoucí dítě.

Sedací systém Squiggles Seat je vhodný pro použití jak v domácím, tak i ve školním prostředí. V základním provedení nabízí manuálně nastavitelnou teleskopickou základnu, která umožňuje svým malým klientům široké spektrum aktivit, od hraní si na úrovni podlahy, přes denní aktivity u jídelního stolu, až po výuku ve školním prostředí.
Svou konstrukcí vyhovuje všem posturálním a komfortním požadavkům malých dětí se speciálními potřebami. I přes to, že je tento systém připravený vyřešit všechny posturální potřeby, včetně stabilizace pánve, trupu, hlavy a nohou, poskytuje svým malým klientům maximální možnou volnost pohybu.

VÍCE INFO >

Základní cena: 59 426 Kč
Úhrada ZP: 59 426 Kč
Doplatek klienta: 0 Kč
Kód ZP: 0140040
LECKEY Squiggles Sedací systém

OBRÁZKY A VIDEA

Lifestyle - Squiggles Seat
Squiggles Seat
Squiggles Seat - Front

Zajistit JENX Squiggles Seat předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.