Elektrické vozíky / Switch-It / Univerzální systém montáže / Systém uchycení bradového ovládání

Systém uchycení bradového ovládání

Elektrický a manuální výklopný mechanismus bradového ovládání

Nově vyvinutý montážní systém Chin Boom od společnosti Switch-It umožňuje připojit k vozíku diky jedinému univerzálnímu rozhraní připevněnému na opěradle obě varianty, mechanické i elektricky poháněné odklopné rameno. Speciálně navržený odklopný mechanismus obsahuje třecí spojku, která zajišťuje možnost nouzového odklopení.

KONTAKTUJTE NÁS
Montážní systém Switch-It Chin Boom
Mechanicky a elektricky ovládané rameno bradového ovládání

Mechanicky a elektricky ovládané rameno bradového ovládání

Chin Boom je dlouhá tyč ve tvaru písmene L se svorkou pro upevnění joysticků, jako je  VersaGuide nebo MicroGuide. Rameno bradového ovládání se připevňuje k držáku na zádové opěrce. Tato sestava poskytuje uživateli ovládání bradou nebo ústy bez nutnosti nosit popruh a umožňuje snadné přemístění uživatele. Je k dispozici v manuální (na obrázku vlevo) a elektrické verzi.

 

 

Funkce elektricky poháněného bradového ovládání

Funkce elektricky poháněného bradového ovládání

Elektricky ovládané odklopné rameno se připojuje přímo ke sběrnici R-Net. Pro připojení jednotlivých spínačů k odklopnému rameni je v něm zabudován konektor jack 3,5 mm. Rameno automaticky najde svou resetovací polohu, aby se znovu nastavilo vždy do stejného bodu. Nezáleží na tom, jak často se rameno s výkyvným pohybem mechanicky vysouvá nebo zasouvá.

Podpora

Dokumentace