MicroGuide

Mini-proporcionální joystick s malou ovládací silou

Joystick MicroGuide umožňuje ovládání vozíku pomocí lehkého dotyku: čím více zatlačíte, tím rychleji se vozík pohybuje. MicroGuide dává uživateli možnost ovládat svůj invalidní vozík v rozsahu 360°, a zároveň umožňuje ovládat celý rozsah parametrů pohonu vozíku (rychlost, zrychlení atd.).

Technologie založená na vychýlení ovládací páčky joysticku poskytuje uživatelům zpětnou vazbu plynoucí z pohybu. Kovová konstrukce zvyšuje odolnost. MicroGuide představuje ideální řešení pro klienty, kteří vyžadují citlivé ovládání lehkým dotykem a zároveň zpětnou vazbu plynoucí z posunu páčky joysticku.

KONTAKTUJTE NÁS
Proporcionální joystick Switch-It MicroGuide Mini
MicroGuide včetně mini stolečku

MicroGuide včetně mini stolečku

Mini stoleček SpaceDisk v kombinaci s ovladačem MicroGuide umožňuje montáž na opěrku ruky nebo do střední linie trupu a zároveň poskytuje uživateli oporu dlaně. SpaceDisk také poskytuje ochranu joysticků tím, že zakrývá tělo ovladače bez omezení přístupu k ovládání.
SpaceDisk se otáčí na kulovém kloubu o 360° a maximalizuje tak možnost nastavení umístění polohy joysticku. Do zařízení SpaceDisk lze namontovat optické přepínače režimu, což je ideální pro osoby s velmi omezeným pohybem ruky.

Kombinace s MicroGuide:

Základní cena: 82 828,00 Kč
Úhrada ZP: 81 171,44 Kč
Doplatek klienta: 1 656,56 Kč

Kód ZP: 5013042

Držák pro ovládání bradou/ústy

Držák pro ovládání bradou/ústy

Závěs na krk představuje platformu pro upevnění ovladačů elektrických vozíků přímo na krk uživatele a umožňuje mu ovládat vozík pomocí brady, rtů nebo jazyka. Montážní poloha není vzhledem k tomu, že je umístěna na uživateli, závislá na poloze uživatele vůči invalidnímu vozíku, a pohybuje se spolu s ním. Systém je dodáván s pohodlnou pěnovou podložkou na krk, která zajišťuje pohodlí při používání postroje.
Závěs na krk je k dispozici ve dvou velikostech: standardní o šířce 152 mm a velký o šířce 203 mm. Závěs lze pro snadné přenášení jednoduše sejmout.

Kombinace s MicroGuide:

Základní cena: 95 600 Kč
Úhrada ZP: 93 688,00 Kč
Doplatek klienta: 1 912,00 Kč

Kód ZP: 5015969

Bradové ovládání s mechanicky výklopným ramenem

Bradové ovládání s mechanicky výklopným ramenem

Mechanický výklopné rameno bradového ovládání Link-It umožňuje umístění joysticků, jako je MicroGuide, MicroPilot, VersaGuide nebo Allround. Upevňuje se na zadní stranu opěrky hlavy. Toto nastavení poskytuje uživateli ovládání bradou nebo ústy bez nutnosti nosit postroj a umožňuje snadné přemístění uživatele.

Kombinace s MicroGuide:

Základní cena: 96 759,00 Kč
Úhrada ZP: 94 823,82 Kč
Doplatek klienta: 1 935,18 Kč

Kód ZP: 5013040

Podpora

Dokumentace