Meywalk 2000

Chodítko Meywalk 2000

» Chodítko Meywalk 2000 je vybaveno hrudní oporou a sedátkem, které se dají nezávisle na sobě výškově nastavit. Díky tomu roste chodítko s uživatelem. 
» Hrudní opora a sed napomáhá udržet tělo ve vzpřímené poloze. 
» Chodítko je odpružené, dynamicky reaguje na pohyby a chůzi uživatele. Tím jsou stimulovány svalové partie a chůze se postupně zlepšuje.

Objednat předvedení

Základní cena: 42 500 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 42 500 Kč

Kód ZP:

Meywalk 200 nastavitelné chodítko

Objednejte si předvedení vozíku MEYLAND Meywalk 2000

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Vlastnosti

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace