Mobilita / Gemino / Gemino chodítka / Gemino 30 S

Gemino 30 SChodítko dětské

Lehké dětské chodítko navržené pro zlepšení pohyblivosti dětí.

Děti se chtějí pohybovat, hrát si a objevovat svět. To vše dokonale zohledňuje naše lehké chodítko Gemino 30 S. Je navrženo tak, aby zlepšovalo pohyblivost dětí, je velmi stabilní, bezpečné a snadno se používá. Skvěle se hodí také pro nácvik chůze. Toto dětské chodítko se samozřejmě dodává v úžasných barevných provedeních - růžové, modré a stříbrošedé. 

Úhrada ZP pro děti do 18 let.

Zádová opěrka a standardní koš v základní ceně.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 7 655,00 Kč

Úhrada ZP: 6 817,44 Kč

Doplatek klienta: 837,56 Kč

Kód ZP: 5013942

Gemino 30  S lehké dětské chodítko
Stabilní, bezpečné a jednoduše použitelné

Stabilní, bezpečné a jednoduše použitelné

Lehké chodítko Gemino 30 S je určeno dětem. Jednoduše se nastavuje, lehce se ovládá a je velmi stabilní. Pro bezpečnou chůzi a pohodlné sezení. Díky tkanému materiálu sedačky a koše vždy vidíte, kam jdete. Ochranné boční nárazníky pomáhají vyhýbat se překážkám, zatímco integrované reflexní prvky zajišťují skvělou viditelnost. Pro snadnou přepravu je možné toto dětské chodítko rychle složit do kompaktních rozměrů.

Skvělé pro trénink chůze

Skvělé pro trénink chůze

Hledáte ideálního společníka, se kterým se naučíte chodit? chodítko Gemino 30 S nabízí přesně takovou podporu, jakou potřebujete. Pro zvýšení bezpečnosti a zlepšení chůze je součástí této verze inovativní brzdný systém SpeedControl.

Vyberte si vaši oblíbenou barvu

Vyberte si vaši oblíbenou barvu

Toto špičkové dětské chodítko je samozřejmě dodáváno ve skvělých barevných provedeních rámu - růžové, modré a stříbrošedé.

Chodítko Gemino, které vám 100%  sedne

Chodítko Gemino, které vám 100% sedne

Gemino 30 S nabízí malým dětem všechny výhody našeho oceňovaného vozítka Gemino 30. 100% pohodlí, bezpečnost a design. S širokou škálou praktického příslušenství, které usnadňuje každodenní život - a dělá ho zábavnějším!

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5013942
Celková šířka:55 cm
Celková výška:65 - 77 cm
Celková délka:68 cm
Výška ve složeném stavu:69 cm
Délka ve složeném stavu:68 cm
Šírka ve složeném stavu:23 cm
Výška sedu:48 cn
Poloměr otáčení:79 cm
Šírka mezi tlacnými madly:42 cm
Velikost zadního kola:20 x 3.6 cm
Velikost předního kola:20 x 3.6 cm
Výška uživatele:125 - 165 cm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Celková váha:6.8 kg
Maximální nosnost košíku:5 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.