S425 Class 3 Mobility Scooter

Kompaktní skútr pro venkovní použití.

Komfortní skútr S425 v sobě ukrývá všechny vymoženosti svého menšího bratra. Navíc je obohacen o vyšší výkon.

VÍCE INFO >

Základní cena: 58 650 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 58 650 Kč
Kód ZP:
S425 venkovní elektrický invalidní skútr

OBRÁZKY A VIDEA

STERLING S425 Mobility Scooter (Lifestyle)
STERLING S425 Mobility Scooter (Lifestyle) 2
STERLING S425 Mobility Scooter (Product - Display)

Zajistit STERLING S425 předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.