{

STERLING S400Elektrický skútr

Kompaktní výkonný skútr

Kompaktní skútr.

S tímto jedinečným skútrem se budete pohybovat rychlostí 6 km/h a díky doplňkovým funkcím s ním lehce vmanévrujete do nákupního centra či rušné ulice.

» Důmyslné tlumiče navíc zajistí pohodlí vašemu tělu, zatímco vy se budete naplno věnovat nákupům.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 49 500 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 49 500 Kč

Kód ZP:

S400 elektrický kompaktní invalidní skútr
Úsporný provoz

Úsporný provoz

» S400 je ideálním společníkem na výlety po městě. Díky bateriím s kapacitou 38 Ah a zářivému energeticky úspornému LED osvětlení jste dostatečně viditelní i při vašich nočních toulkách.

Adaptivní ovládání...

Adaptivní ovládání...

» S nastavitelným ovládáním pro vás bude řízení skútru hračka. Chytrý design přístrojové desky za vás navíc dle polohy řízení sám nastaví světlomety.

...Jednoduché ovládání.

...Jednoduché ovládání.

» Prostřednictvím vodotěsných dotykových ovládacích prvků lehce nastavíte rychlost, zkontrolujete stav baterie nebo použijete klakson.

» Unikátní kolébkový systém umožňuje přirozené ovládání skútru za pomoci prstů či palce. Velká ergonomicky tvarovaná řídítka poskytují dostatek pohodlí během jízdy. 

Bez kompromisů.

Bez kompromisů.

» Párová karbonová boční zrcátka nabízejí bezpečnost a styl bez kompromisů. Odnímatelný nákupní košík s praktickými úchytkami vám zpříjemní každý nákup.

Rozměry
Celková šířka:64 cm
Celková délka:134 cm
Výška sedu:45 - 50 cm
Poloměr otáčení:1.9 m
Přední kola:25 cm
Hnací kola:25 cm
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:36 km
Výběr rychlostí:6 km/h
Baterie:38 Ah x 2
Světla a směrová světla:Ano
Celková váha:109 kg
Maximální hmotnost uživatele:136 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora