{

RGK Octane Sub4Invalidní vozík s pevným rámem

Titanová technologie. Další úroveň spolehlivosti.

Klasický design kombinovaný se skvělou technologií Sub4

Nový vozík Octane Sub4 opět posouvá možnosti a technické řešení na nejvyšší možnou úroveň. Titanová konstrukce, klasický design a ručně, přesně na míru vyrobený rám. 

To je do posledního detailu navržený a vašemu stylu skvěle vyhovující vozík Octane Sub4.

Objednat předvedení

Základní cena: 194 175,00 Kč

Úhrada ZP: 43 825,60 Kč

Doplatek klienta: 150 349,40 Kč

Kód ZP: 5013980

Nová úroveň spolehlivosti

Užijte se zcela novou úroveň výkonu a technických možností, které vám přináší do nejmenších detailů propracovaný vozík Octane Sub4.

Nový vozík Octan Sub4 RGK je stejně krásný jako funkční. Nově navržené rameno uchycení vidlice zlepšuje funkční design a jízdní vlastnosti vozíku. Pro dosažení co nejnižší hmotnosti vozíku Octan Sub4 v základní verzi nabízí karbonové blatníky a desku stupačky.

Nový design vidlic a nová nízko profilová kolečka znásobí váš zážitek s pohybu.  

Octan Sub4 je vozík, který jako první na světě nabízí garantovanou hmotnost nižší než 4 kg. Užijte si skvělé vlastnosti, které vám tento ultralehký invalidní vozík nabízí!

Octan Sub4 je navržen tak, aby plně vyhovoval vám i vašemu životnímu stylu.

Nová úroveň spolehlivosti

Technologie zpracování titanu

Při vývoji vozíku Octane Sub4 jsme vycházeli ze svých dlouhodobých zkušeností s vývojem a výrobou invalidních vozíků pro aktivní uživatele. Díky svým vlastnostem vám nový Octane Sub4 přináší významný rozdíl v každém aspektu života na invalidním vozíku.

  • Rám vozíku Octane Sub4, díky použité technologií zpracování Titanu třídy 9, přirozeným způsobem absorbuje nárazy a vibrace vznikající při pohybu po nerovném terénu. Díky tomu vám vozík Octane Sub4 poskytne mimořádně hladkou a pohodlnou kvalitu jízdy.

  • Vozík RGK Octane Sub4 je vyrobený přesně na míru uživatele. Rám vozíku vyrobený z titanu třídy 9. Povrchová úprava rámu je k dispozici v leštěném nebo kartáčovaném provedení.

  • Octane Sub4 je zkonstruován tak, aby byl extrémně odolný a zároveň lehký. Titan je stejně pevný jako ocel, ale díky tomu, že je o 45% lehčí, titan nabízí nejlepší poměr mezi pevnosti a hmotnosti ze všech známých kovů.

  • Titanový rám má oproti ostatním materiálům mnohem vyšší schopnost se ohýbat bez rizika poškození. Titan je velmi odolný vůči vnějším vlivům, jako je koroze. Proto je vozík Octane Sub4 ideální společník pro vaše dobrodružství.

Technologie zpracování titanu

Objednejte si předvedení produktu RGK Octane Sub4

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5013980
Celková šířka:Šířka sedu + 240 mm
Šířka sedu:250 - 440 mm
Hloubka sedu:250 - 440 mm
Výška sedu v přední cásti:380 - 520 mm
Zadní výška sedu:360 - 500 mm
Úhel sedu:Vyrobený na míru uživatele
Výška zádové opěrky:100 - 400 mm
Úhel zádové opěrky:Vyrobený na míru uživatele
Úhel rámu:Vyrobený na míru uživatele
Sklon:1° / 2° / 3°
Barvy:Leštěné / kartáčované provedení + 5 barev doplňků + 6 barev polstrování + 9 barev výpletu Spinergy kol.
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:110 kg
Celková váha:od 3.6 kg (bez kol a sedacího polštáře)

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora