Tiga Invalidní vozík odlehčený

Okamžitá reakce na každý váš pohyb.

Ultralehký napevno svařený vozík bez kompromisů.

Vozík Tiga je ručně vyroben za použití moderní technologie a vysoce kvalitních materialů, jakým je hliník 7020. Dokonale kombinuje vaše individuální dispozice a osobní preference. Vozík Tiga nabízí svět dokonalých vjemů. Díky konstrukci kopírující vaše tělo se stává vaší součástí a okamžitě reaguje na každý váš pohyb. Užívejte si maximální pevnosti celosvařené konstrukce (včetně integrovaného těžiště, zádové opěrky a stupačky). Díky vysoké pevnosti rámu a čistému a modernímu designu je vozík Tiga vhodný i pro sportovní účely

Vlastnosti

» Široká nabídka příslušenství 
» Výběr z eloxovaných barevných doplňků 
» Nastavitelný vypínatelný potah sedačky a zádové opěrky z materiálu Airtech 
» Nosnost 125 kg
» Přesně na míru svařený pevný rám 
» Otevřený nebo uzavřený rám 
» Moderní sportovní vzhled 
» Pevné (integrované v rámu)nebo nastavitelné těžiště 
» Pevná integrovaná nebo sklápěcí zádová opěrka 
» Ergonomická sedačka a zádová opěrka (volitelné)

VÍCE INFO >

Základní cena: 114 000 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 114 000 Kč
Kód ZP: Nehrazeno
RGK Tiga aktivní vozík s pevným rámem

Zajistit QUICKIE Tiga předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.