Attitude Power Hand Bike

Nejlepší výkon.

Díky výkonné pohonné jednotce vám přídavný pohon Attitude Power nabízí větší dojezd vašeho mechanického vozíku bez obav z nerovného nebo kopcovitého terénu. Relaxujte a POWER užijte si jízdu bez námahy. 
» Silný 250 wattový motor vám přináší dostatek energie do maximální rychlosti 23 km/h.
» Integrované přední LED světlo je napájeno z hlavní baterie.

VÍCE INFO >

Základní cena: 120 000 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 120 000 Kč
Kód ZP: Nehrazeno
Attitude Power přídavný pohon k vozíku

OBRÁZKY A VIDEA

QUICKIE Attitude - Přípravený vyrazit během řesti vteřin
Quickie Attitude - přídavný pohon k mechanickému vozíku

Zajistit QUICKIE Attitude Power předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.