{

Empulse Attitude PowerPřídavný pohon k mechanickému vozíku

Nejlepší výkon.

Nejlepší výkon.

Díky výkonné pohonné jednotce vám přídavný pohon Attitude Power nabízí větší dojezd vašeho mechanického vozíku bez obav z nerovného nebo kopcovitého terénu. Relaxujte a užijte si jízdu bez námahy. 
» Silný 250 wattový motor vám přináší dostatek energie do maximální rychlosti 23 km/h.
» Integrované přední LED světlo je napájeno z hlavní baterie.

Objednat předvedení

Základní cena: 132 000 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 132 000 Kč

Kód ZP: Nehrazeno

Attitude Power přídavný pohon k vozíku

Objednejte si předvedení produktu Empulse Attitude Power

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno
Celková šířka:26 – 46 cm
Šírka řídítek:570 mm
Velikost předního kola:16“
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:50 km
Výběr rychlostí:6 km/h & 23 km/h
Brzda:Disková (160 mm)
Motor:250 W
Baterie:9 Ah & 13,4 Ah
Maximální hmotnost uživatele:100 kg
Celková váha:15.3 kg
Hmotnost dílu na vozíku:170 g

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.