Sedací systémy / Leckey / Sedací terapeutické systémy / Leckey Early Activity System

Leckey Early Activity SystemSedací systém

Modulární raný aktivní systém Squiggles Baby

Z hlediska vývoje jsou pro vaše dítě nejdůležitější první tři roky života. Během této doby děti zpracovávají první podměty a rozvíjejí své motorické schopnosti.  U dětí s tělesným handicapem dochází vlivem tělesného omezení ke snížení možnosti rozvoje, omezení interakce s okolím a v souvislosti s tím i k nižšímu příjmu podnětů.
Proto je důležité tato omezení vhodným způsobem kompenzovat.
Raný aktivní systém Squiggles Baby od LECKEY je modulární podlahová posturální opěrná podložka pro rané polohování, která se skládá z několika měkkých, barevných válců, klínů, popruhů a podpěr, určených k použití v kombinaci s programem rozvoje aktivit vyvinutým společností LECKEY. 
Squiggles Baby podporuje vývoj kojenců, batolat a malých dětí už od prvních měsíců jejich života, čímž napomáhá brzkému rozvoji, vývoji a koordinaci svalů: v lehu na zádech, na boku a na břiše, vsedě a později v poloze na všech čtyřech. 
Díky ranému aktivnímu systému Squiggles Baby je vaše dítě vždy bezpečně umístěno tak, aby mu byla při jeho prvních měsících a letech poskytnuta optimální pediatrická posturální podpora spolu s aktivní a zábavnou hrou.

Objednat předvedení

Základní cena: 19 213 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 19 213 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Raný aktivní systém Squiggles Baby - hrací podložka

Objednejte si předvedení produktu Leckey Early Activity System

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Celková výška:1,00 m
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:17 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace