Squiggles Baby Sedací systém

Terapie hrou s aktivním systémem včasné intervence

Z hlediska vývoje jsou pro vaše dítě nejdůležitější první tři roky života. Během této doby děti zpracovávají první podměty a rozvíjejí své motorické schopnosti.  U dětí s tělesným handicapem dochází vlivem tělesného omezení ke snížení možnosti rozvoje, omezení interakce s okolím a v souvislosti s tím i k nižšímu příjmu podnětů.
Proto je důležité tato omezení vhodným způsobem kompenzovat.
Raný aktivní systém Squiggles Baby od LECKEY je modulární podlahová posturální opěrná podložka pro rané polohování, která se skládá z několika měkkých, barevných válců, klínů, popruhů a podpěr, určených k použití v kombinaci s programem rozvoje aktivit vyvinutým společností LECKEY. 
Squiggles Baby podporuje vývoj kojenců, batolat a malých dětí už od prvních měsíců jejich života, čímž napomáhá brzkému rozvoji, vývoji a koordinaci svalů: v lehu na zádech, na boku a na břiše, vsedě a později v poloze na všech čtyřech. 
Díky ranému aktivnímu systému Squiggles Baby je vaše dítě vždy bezpečně umístěno tak, aby mu byla při jeho prvních měsících a letech poskytnuta optimální pediatrická posturální podpora spolu s aktivní a zábavnou hrou.

VÍCE INFO >

Základní cena: 19 213 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 19 213 Kč
Kód ZP: Nehrazeno ZP
Raný aktivní systém Squiggles Baby - hrací podložka

OBRÁZKY A VIDEA

Lifestyle 1 - Squiggles Baby
Early Activity System 1
Early Activity System 2