Sedací systémy / Leckey / Koupelna a hygiena / Leckey Advanced Bath Chair

Leckey Advanced Bath Chair

Polohovací koupací lehátko

Moderní koupací lehátko LECKEY se dodává v široké škále barev a čtyřech různých velikostech. Díky tomu se stává sprchování bezpečným a zábavným zároveň.

Díky jednoduchému nastavení nabízí koupelnové lehátko svým uživatelům v závislosti na posturálních požadavcích optimální polohování i v průběhu sprchování.

Tento produkt se dodává ve více variantách. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Objednat předvedení

Základní cena: 18 187 Kč

Úhrada ZP:

Doplatek klienta: 18 187 Kč

Kód ZP:

LECKEY Polohovací koupací lehátko

Objednejte si předvedení produktu Leckey Advanced Bath Chair

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:72 kg (pro všechny velikosti)

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace