MicroPilot

The Mini-Proportional Joystick with pure force operation

The MicroPilot is a proportional drive power wheelchair control. The device gives the user the ability to operate their power wheelchair with 360° of control as well as the full range of the wheelchair's drive parameters (speed, acceleration, etc.). Force-based technology enables users with minimal strength and without range of motion to drive their power wheelchair. Sensitivity adjustments allow control to be fine-tuned to each individual. Metal construction offers a significant durability advantage.

The MicroPilot works in a plug-and-play fashion and is compatible with most manufacturers' electronics. The MicroPilot makes use of force-based technology: the harder you push, the faster the chair will move. The sensitivity is adjustable by turning a potentiometer with a small screwdriver. Turn to the right for less sensitivity. Settings are between 10 and 50 grams.

KONTAKTUJTE NÁS
Switch-It MicroPilot Joystick
Mini stoleček SpaceDisk s MicroPilot

Mini stoleček SpaceDisk s MicroPilot

Mini stoleček SpaceDisk v kombinaci s ovladačem MicroPilot umožňuje montáž na opěrku ruky nebo do střední linie trupu a zároveň poskytuje uživateli oporu dlaně. SpaceDisk také poskytuje ochranu joysticků tím, že zakrývá tělo ovladače bez omezení přístupu k ovládání.
SpaceDisk se otáčí na kulovém kloubu o 360° a maximalizuje tak možnost nastavení umístění polohy joysticku. Do zařízení SpaceDisk lze namontovat optické přepínače režimu, což je ideální pro osoby s velmi omezeným pohybem ruky.

Základní cena: 82 828,00 Kč
Úhrada ZP: 81 171,44 Kč
Doplatek klienta: 1 656,56 Kč

Kód ZP: 5013042

Držák pro ovládání bradou/ústy

Držák pro ovládání bradou/ústy

Závěs na krk představuje platformu pro upevnění ovladačů elektrických vozíků přímo na krk uživatele a umožňuje mu ovládat vozík pomocí brady, rtů nebo jazyka. Montážní poloha není vzhledem k tomu, že je umístěna na uživateli, závislá na poloze uživatele vůči invalidnímu vozíku, a pohybuje se spolu s ním. Systém je dodáván s pohodlnou pěnovou podložkou na krk, která zajišťuje pohodlí při používání postroje.
Závěs na krk je k dispozici ve dvou velikostech: standardní o šířce 152 mm a velký o šířce 203 mm. Závěs lze pro snadné přenášení jednoduše sejmout.

Kombinace s MicroPilot:

Základní cena: 89 600,00 Kč
Úhrada ZP: 87 808,00 Kč
Doplatek klienta: 1 792,00 Kč

Kód ZP: 5015968

Mechanical swing-away chin control mount

Mechanical swing-away chin control mount

 

Mechanický výklopné rameno bradového ovládání Link-It umožňuje umístění joysticků, jako je MicroGuide, MicroPilot, VersaGuide nebo Allround. Upevňuje se na zadní stranu opěrky hlavy. Toto nastavení poskytuje uživateli ovládání bradou nebo ústy bez nutnosti nosit postroj a umožňuje snadné přemístění uživatele.

Kombinace s MicroPilot:

Základní cena: 123 109,00 Kč
Úhrada ZP: 120 646,82 Kč
Doplatek klienta: 2 462,18 Kč

Kód ZP: 5013759

Podpora

Dokumentace