MicroPilot

Mini-proporcionální joystick s čistě tlakovým ovládáním

Joystick MicroPilot nabízí proporcionální ovládání elektrického vozíku založené na vyhodnocování tlaku vyvíjeného uživatelem na páku ovladače. Zařízení umožňuje uživateli ovládat svůj elektrický invalidní vozík v rozsahu 360° a v plném rozsahu parametrů pohonu vozíku (rychlost, zrychlení atd.). Technologie založená na zvyšujícím se tlaku umožňuje ovládání vozíku i uživatelům s minimální silou a minimálním rozsahem pohybu. Nastavení citlivosti umožňuje jemné vyladění ovládání pro každého klienta. Kovová konstrukce zvyšuje mechanickou odolnost ovladače.

Systém MicroPilot se k vozíku připojuje způsobem plug-and-play a je kompatibilní s elektronikou většiny výrobců. MicroPilot využívá technologii založenou na tlaku: čím silněji zatlačíte, tím rychleji se vozík pohybuje. Citlivost se nastavuje otáčením potenciometru pomocí malého šroubováku. Otáčením doprava citlivost snižujete a naopak. Nastavení je možné v rozmezí 10 až 50 gramů.

KONTAKTUJTE NÁS
Joystick Switch-It MicroPilot
Mini stoleček SpaceDisk s MicroPilot

Mini stoleček SpaceDisk s MicroPilot

Mini stoleček SpaceDisk v kombinaci s ovladačem MicroPilot umožňuje montáž na opěrku ruky nebo do střední linie trupu a zároveň poskytuje uživateli oporu dlaně. SpaceDisk také poskytuje ochranu joysticků tím, že zakrývá tělo ovladače bez omezení přístupu k ovládání.
SpaceDisk se otáčí na kulovém kloubu o 360° a maximalizuje tak možnost nastavení umístění polohy joysticku. Do zařízení SpaceDisk lze namontovat optické přepínače režimu, což je ideální pro osoby s velmi omezeným pohybem ruky.

Základní cena: 82 828,00 Kč
Úhrada ZP: 81 171,44 Kč
Doplatek klienta: 1 656,56 Kč

Kód ZP: 5013042

Držák pro ovládání bradou/ústy

Držák pro ovládání bradou/ústy

Závěs na krk představuje platformu pro upevnění ovladačů elektrických vozíků přímo na krk uživatele a umožňuje mu ovládat vozík pomocí brady, rtů nebo jazyka. Montážní poloha není vzhledem k tomu, že je umístěna na uživateli, závislá na poloze uživatele vůči invalidnímu vozíku, a pohybuje se spolu s ním. Systém je dodáván s pohodlnou pěnovou podložkou na krk, která zajišťuje pohodlí při používání postroje.
Závěs na krk je k dispozici ve dvou velikostech: standardní o šířce 152 mm a velký o šířce 203 mm. Závěs lze pro snadné přenášení jednoduše sejmout.

Kombinace s MicroPilot:

Základní cena: 89 600,00 Kč
Úhrada ZP: 87 808,00 Kč
Doplatek klienta: 1 792,00 Kč

Kód ZP: 5015968

Mechanical swing-away chin control mount

Mechanical swing-away chin control mount

 

Mechanický výklopné rameno bradového ovládání Link-It umožňuje umístění joysticků, jako je MicroGuide, MicroPilot, VersaGuide nebo Allround. Upevňuje se na zadní stranu opěrky hlavy. Toto nastavení poskytuje uživateli ovládání bradou nebo ústy bez nutnosti nosit postroj a umožňuje snadné přemístění uživatele.

Kombinace s MicroPilot:

Základní cena: 123 109,00 Kč
Úhrada ZP: 120 646,82 Kč
Doplatek klienta: 2 462,18 Kč

Kód ZP: 5013759

Podpora

Dokumentace