Allround Joystick

Multifunkční joystick pro elektrický vozík

Joystick Allround je multifunkční ovladač pro elektrické invalidní vozíky. Je vybaven dvěmi zásuvkami pro zapnutí/vypnutí a ovládání režimů. V nabídce jsou dvě verze vhodné pro různé potřeby uživatelů standardní Light a Heavy Duty, který je určený pro klienty se zvýšenou spasticitou horních končetin, při které dochází k nadměrnému silovému zatěžování.

Dodává se ve verzi s konektorem DB9 nebo s přímým konektorem sběrnice R-Net.

Zobrazeno vpravo: Allround Joystick "light" se satelitními spínači.

KONTAKTUJTE NÁS
Joystick Switch-It Allround
Heavy-duty verze

Heavy-duty verze

Joystick Allround Heavy Duty je odolná verze standardního joysticku Allround se zvýšenou odolností. Jak název napovídá, tento joystick byl vyvinut pro osoby s nadměrným vývinem síly, jako je spasticita, dystonie nebo uživatelé s extrémní hypertoničností. Tento plně proporcionální joystick má kompaktní a pevné pouzdro se 2 jack vstupy pro spínače.

Základní cena: 24 696,00 Kč
Úhrada ZP: 24 202,08 Kč
Doplatek klienta: 493,92 Kč

Kód ZP: 5002378

Light verze

Light verze

Allround Joystick Light je kompaktní verze standardního modulu elektronického joysticku pro invalidní vozíky, který však vyžaduje menší sílu než standardní joystick Allround. Jak již název napovídá, tento joystick byl vyvinut pro všestranné použití a je vhodný pro převážnou část uživatelů invalidních vozíků, kteří ztratili část svalové síly nebo pohyblivosti. Tento plně proporcionální joystick má kompaktní pouzdro a 2 jack vstupy pro spínače.

Podpora

Dokumentace