{

Vigo hlavové ovládání

Nenápadné bezdrátové proporcionální ovládání hlavou

Diskrétní, proporcionální ovládání elektrického vozíku a dalších el. zařízení

Revoluční systém Vigo přináší našim klientům bezdrátové proporcionální ovládání elektrického vozíku pomocí náklonu hlavy. Ovládání je velmi intuitivní a umožňuje našim klientům ovládat elektrický vozík a další elektrické zařízení jemnými a intuitivními pohyby hlavy.

Diskrétní design náhlavní soupravy nijak nebrání řidiči ve výhledu a dokonale se hodí k modernímu vybavení, které naše společnost dodává našim klientům. Lehká náhlavní souprava se používá intuitivně a lze ji snadno přizpůsobit rozsahu pohybů každého klienta. Výrobce, společnost Now Technologies LTD, působí v oboru více než 10 let a byla založena s cílem pomáhat lidem se zdravotním postižením žít nezávislý život.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 120 949,00 Kč

Úhrada ZP: 118 530,02 Kč

Doplatek klienta: 2 418,98 Kč

Kód ZP: 5014254

SWITCH-IT Vigo Ovládání
Intuitivní ovládání hlavou

Intuitivní ovládání hlavou

Systém Vigo Head Control umožňuje našim klientům využívat plný rozsah pohybu hlavy, který má k dispozici (ať už je jakkoli omezený), k intuitivnímu řízení elektrického vozíku a ovládání počítače. Je to stejně snadné jako naklánět hlavu. Kromě ovládání invalidního vozíku můžete Vigo používat také pro bezdrátové ovládání počítačovém myší, což našim klientům umožňuje připojit se k jakémukoli počítači, chytrému telefonu nebo tabletu a hrát hry, pracovat a komunikovat. Mezi další funkce patří funkce náhlavní soupravy Bluetooth pro telefonní hovory, nouzové zastavení a algoritmy pro detekci neobvyklých ovládacích vstupů. Toto jediné zařízení dokáže plnit mnoho rolí, což z něj dělá převratnou novinku v oblasti asistenčních technologií.

Dokonalé nastavení polohy

Dokonalé nastavení polohy

Hlavové ovladače, které jsou připevněny k vozíku, vyžadují, aby byla hlava uživatele vždy umístěna v oblasti ovladače, tak aby bylo možné jej efektivně ovládat. Vzhledem k tomu, že ovládání Vigo je umístěno na hlavě uživatele, je jeho schopnost ovládání optimální a zůstává zachována i během přesunů. Náhlavní souprava Vigo se připojuje přes Bluetooth, takže v cestě nepřekáží žádné dráty.

Bezdrátové připojení

Bezdrátové připojení

Náhlavní ovladač Vigo se pyšní nízkou hmotností a nenápadným, elegantním designem, který se snadno a bezdrátově připojuje k řídicímu systému vozíku nebo počítače. Nepřekážejí vám žádné kabely. Nenápadný design umožňuje lepší sociální interakci při řízení elektrického vozíku. Klient má nerušený výhled a přátelé s ním mohou navázat oční kontakt a sledovat výrazy v jeho obličeji. Vigo je alternativou pro klienty, kteří by běžně používali bradové ovládání nebo jiné alternativní ovládání hlavou.

Individuální zážitek z pohybu

Individuální zážitek z pohybu

Díky aplikacím pro stolní počítače a mobilní zařízení lze jízdní vlastnosti snadno přizpůsobit až do nejmenších detailů. Každé ovládání pohybu hlavy lze nakonfigurovat samostatně tak, aby vyhovovalo rozsahu pohybu každého uživatele. Systém neustále měří polohu hlavy uživatele v prostoru, což z něj činí ideální řešení pro širokou škálu podmínek. Úpravy rozsahu pohybů hlavy lze provádět pomocí posuvníků v aplikaci, což z něj činí univerzální řešení, které se může v průběhu času přizpůsobovat měnícím se potřebám.

Funkce elektrického ovládání sedacího systému

Funkce elektrického ovládání sedacího systému

Systém Vigo umožňuje nejen snadnou změnu polohy sedu uživatele, ale také zachování polohy náhlavní soupravy při přepínání mezi funkcí ovládání sedu a řízením. Zvedání, naklápění a sklápění probíhá pohybem hlavy - není třeba sahat na joystick.

Co je součástí výbavy Vigo?

Co je součástí výbavy Vigo?

Gyroskopické ovládání vozíku Vigo v základním provedení obsahuje:

  1. Náhlavní souprava Vigo
  2. Senzor pro opěrky hlavy
  3. OMNI2 rozhrání
  4. Link (datové rozhraní pro připojení el. vozíku)
  5. Bluetooth Dongle (připojení k počítači)
  6. Nabíjecí kabel

Podpora

Dokumentace