TouchDrive 2

Dotykový proporcionální ovladač

TouchDrive 2 využívá osvědčenou technologii dotykových displejů mobilních telefonů pro mimořádně citlivé a přesné proporcionální ovládání vozíku. Pro aktivaci stačí kontakt se skleněným povrchem zařízení; není třeba vyvíjet žádnou sílu. Udržování kontaktu s obrazovkou umožní plné možnosti řízení včetně zatáčení, odbočování a otáčení.

Zařízení TouchDrive 2 umožňuje přístup k režimům buď pomocí vestavěného přepínače režimů na obrazovce (logo Switch-It), nebo pomocí 3,2 mm portu monojack pro externí mechanické přepínače režimů. Jednotku TouchDrive 2 lze nakonfigurovat tak, aby neutrál byl středem aktivní oblasti (absolutní) nebo pohyblivý (relativní).

KONTAKTUJTE NÁS
Ovládání jednotky Switch-It TouchDrive 2
Absolutní a relativní režim

Absolutní a relativní režim

Uživatel může zvolit absolutní nebo relativní režim neutrální polohy. V absolutním režimu je střed aktivní oblasti TouchDrive2 vždy uprostřed/neutrální. V relativním režimu se novým středem/neutrální polohou stane místo, kterého se uživatel znovu dotkne. Tuto možnost lze povolit nebo zakázat stisknutím zeleného zapuštěného tlačítka na spodní straně zařízení.

Podpora

Dokumentace