Prozkoumejte nabídku elektricky ovládaných sedacích systémů SEDEO

Průvodce výběrem

Potřebujete pomoc? Vyberte diagnózu, navrhneme vám vhodné řešení pro řešení sedu a mobility.

Tento průvodce výběrem vám poskytne návrhy, které můžete prodiskutovat se svým terapeutem, lékařem nebo předepisujícím lékařem. Každý z nás je jiný, a proto doporučujeme odborné individuální vyhodnocení.

Vyberte diagnózu:

Vybraná diagnóza

Poznámky

Jste připraveni to vyzkoušet nebo máte dotaz?

Sdělte nám své údaje a jeden z našich specialistů vás bude kontaktovat, aby se s vámi domluvil na bezplatném předvedení nebo zodpověděl vaše případné dotazy.

Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak vaše informace používáme?

Společnost Medicco používá informace, které nám poskytujete za účelem odesílání informačních e-mailů, které jste si od nás objednali. To může zahrnovat předávání vašich osobních informací jiným interním oddělením, které tyto informace mohou zpracovávat pro vyřízení vašich požadavků. Vaše osobní údaje nikdy nesdílíme s nikým mimo společnost Medicco. Vaše informace budou uloženy ve Velké Británii a nebudou uchovávány déle než 2 roky po poslední interakci s námi.

Pokud nám potřebujete odeslat vaše osobní informace (například vaše zdravotní postižení), kontaktujte nás prosím telefonicky.

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů