{

LECKEY MyWay+Chodítko

MyWay+ je jedinečný trenažér chůze s otevřeným rámem, který chytře podporuje děti ve vzpřímené poloze bez použití rukou a zlepšuje tak jejich možnosti zkoumání, interakce a spolupráce s okolím.

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Revoluční chodítko MyWay+

Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme představit chodítko MyWay+, které bylo přepracováno a upraveno tak, aby vneslo do světa chodítek více individuality. Díky kombinaci otevřené konstrukce rámu a inovativního obepínajícího popruhu s širokou škálou příslušenství lze chodítko MyWay+ přizpůsobit potřebám a schopnostem každého dítěte. Základem optimálního využití potenciálu každého dítěte je včasný začátek rehabilitace, a proto jsme změnili velikost rámu velikosti 1, aby se lépe přizpůsobil tělesným proporcím mladších dětí a poskytl jim skutečně nejlepší příležitost k rozvoji jejich fyzických, kognitivních, emocionálních a sociálních dovedností.

Objednat předvedení

Základní cena: 92 094,00 Kč

Úhrada ZP: 6 817,39 Kč

Doplatek klienta: 85 276,61 Kč

Kód ZP: 5014795

Leckey MyWay+
Otevřená konstrukce rámu

Otevřená konstrukce rámu

Jádrem chodítka MyWay+ je podpora svobody a nezávislosti. Minimalistická konstrukce s otevřeným rámem poskytuje oporu bez omezení a umožňuje dětem přiblížit se k přátelům, rodině a světu možností.

Každá ze tří velikostí rámu je vybavena našimi novými robustními kolečky pro vnitřní i venkovní použití, která zajišťují, že neexistuje žádné omezení, po které cestě se vaše dítě může vydat. Tato robustní kolečka jsou standardně vybavena ochranou proti přetočení vzad, blokováním směru jízdy a proměnlivým odporem, který napomáhá řízení, zabraňuje pohybu vzad, kontroluje rychlost pohybu a zajišťuje, že se veškerá energie dítěte soustředí na pohyb a hru.

Rám chodítek velikosti 2 a 3 lze oddělit od zbytku chodítka a složit, což usnadňuje jejich přepravu.

Unikátní úvazek pro vzpřímenou chůzi bez podpory asistenta

Unikátní úvazek pro vzpřímenou chůzi bez podpory asistenta

Revoluční korzetový úvazek MyWay+ poskytuje 360° oporu pro hlubokou stabilitu středu těla. Toto přirozenější vzpřímené držení těla zlepšuje chůzi, kontrolu hlavy a trupu a zajišťuje volné ruce pro účast a hru ve třídě i na hřišti.

Skvěle navržený, tělo obepínající postroj flexibilně podporuje stabilitu chůze děti s nízkým či vysokým svalovým tonusem a usměrňuje dynamické sinusové pohyby při chůzi.

Integrovaná zvedací poutka výrazně usnadňují nastupování a vystupování z chodítka, zejména pro unavené malé nožičky po dlouhé procházce.

Individuální přístup ke každému dítěti

MyWay+ se dodává ve třech velikostech s šesti barevně odlišenými postroji a přináší do světa chodítek individuální přístup. Pro komplexsnější požadavky je nyní k dispozici ještě širší škála příslušenství. Chůzi dítěte lze podpořit distálně pomocí nastavitelných vodítek kotníků nebo proximálně pomocí nového abdukčního pásku a nového úzkého sedla. 

Nová výškově nastavitelná madla pro doprovod umožňují terapeutům vedení chodítka v malých prostorech a napomáhají tomu, aby se první krůčky dětí staly smysluplnými pohyby.  Chodítko je možné vybavit základní nebo komplexní opěrkou hlavy, která udržuje hlavu ve vzpřímené poloze a ve střední linii těla. Pro větší podporu dítěte slouží základní nebo vícenásobně nastavitelné komplexní opěrky rukou, které mu umožňují stabilizovat ruce nebo kontrolovat kolísavé pohyby. Toto příslušenství společně zajišťuje, že MyWay+ lze přizpůsobit individuálním potřebám každého dítěte.

Individuální přístup ke každému dítěti

Systém MyWay+ byl vyvinut se zaměřením na vývoj dítěte.

Děti s postižením mají často slabší svaly, zejména v oblasti kyčlí. To může mít vliv na jejich chůzi, funkci a vývoj kyčelních kloubů. Nová funkce MyWay+ pro chůzi do strany uzamkne kolečka v boční poloze, což poskytuje příležitost zaměřit se na svaly abduktorů kyčlí a posílit je, zatímco jsou plně opřeny v rámu.

Kromě toho přechod od stoje k chůzi vyžaduje množství malých, ale důležitých milníků, např. boční přesun váhy, krok do strany a kontrolu rovnováhy. Díky příslušenství v podobě pedálů a funkci koleček pro pohyb do stran MyWay+ podporuje tyto vývojové kroky a podporuje tak samostatný pohyb. 

Nastavení úhlu náklonu bez použití nářadí a hrubé a jemné nastavení výšky spolu s širokou škálou příslušenství zajišťují, že terapeuti mohou optimalizovat nastavení tak, aby maximalizovali zapojení dítěte do života a umožnili mu hrát si.  

Systém MyWay+ byl vyvinut se zaměřením na vývoj dítěte.

MyWay+ Pedál

MyWay+ Pedál je revoluční trenažér, který se připevňuje na MyWay+ velikosti 2 a 3. Na rozdíl od jízdy na kole, která vede k ohnuté poloze vsedě, se šlapání ve vzpřímené poloze se zátěží zaměřuje na antigravitační svaly (lýtka, kvadricepsy a hýžďové svaly) a posiluje je.

Eliptický pohyb poskytuje senzomotorický zážitek podobný chůzi a děti, které se snaží zahájit jakýkoli krok, jej mohou zpočátku používat pasivně, aby podpořily vzorce svalové paměti a podpořily správný pohyb při šlapání; a později aktivně, tím, že pohyb samy zahájí. Je také možné, aby děti postupovaly od používání pásků na kotnících až po jejich následné odstranění při nejtěžším tréninku.

Především je díky tomu terapie zábavná!

Nastavení úhlu náklonu bez použití nářadí a hrubé a jemné nastavení výšky spolu s širokou škálou příslušenství zajišťují, že terapeuti mohou optimalizovat nastavení tak, aby maximalizovali zapojení dítěte do hry. 

MyWay+ Pedál

Objednejte si předvedení produktu LECKEY MyWay+

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5014795
Celková šířka:Velikost rámu 1; 570 mm - Velikost rámu 2; 670 mm - Velikost rámu 3; 720 mm
Celková délka:Velikost rámu 1; 840 mm - Velikost rámu 2; 930 mm - Velikost rámu 3; 1180 mm
Věkové rozmezí:Velikost rámu 1; 1 až 5 let Velikost rámu 2; 4-11 let Velikost rámu 3; 9-16 let
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:Velikost rámu 1; 25 kg - Velikost rámu 2; 50 kg - Velikost rámu 3; 80 kg
Celková váha:Hmotnost rámu 1; 14 kg - Hmotnost rámu 2; 7,5 kg - Hmotnost rámu 3; 11 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace