Empulse F55

Prozkoumejte svět, jako nikdy předtím

Nový přídavný pohon Empulse F55 je připravený pro vaši testovací jízdu! Využijte naší nabídky na předvedení vašeho nového přídavného pohonu přímo v prostředí, kde se pohybujete.

Nový přídavný pohon Empulse posouvá hranice použitelnosti mechanických vozíků dál, než kdykoliv předtím. Několikrát znásobuje dojezd, šetří vaše síly a chrání vás před nadměrným namáháním vašeho nosného aparátu, kloubů a svalů. Navíc činí váš pohyb na mechanickém vozíku mnohem zábavnější.

Rádi vám osobně předvedeme všechny nové vlastnosti tohoto pohonu. Objednejte si předvedení ještě dnes.

Objednat předvedení

Základní cena: 99 500,00 Kč

Úhrada ZP: 0,00 Kč

Doplatek klienta: 99 500,00 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Empulse F55 přídavný pohon na mechanický vozík

Objednejte si předvedení vozíku Empulse F55

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů