Přídavné pohony Empulse

Prozkoumejte svět, jako nikdy předtím

Nové přídavné pohony Empulse jsou připravené pro vaši testovací jízdu! Využijte naší nabídky na předvedení vašeho nového přídavného pohonu přímo v prostředí, kde se pohybujete.

Nové přídavné pohony Empulse posouvají hranice použitelnosti mechanických vozíků dál, než kdykoliv předtím. Několikrát znásobují dojezd, šetří vaše síly a chrání vás před nadměrným namáháním vašeho nosného aparátu, kloubů a svalů. Navíc činí váš pohyb na mechanickém vozíku mnohem zábavnější.

Rádi vám osobně předvedeme všechny nové vlastnosti přídavných pohonů Empulse. Objednejte si předvedení ještě dnes.

Empulse StreetJet verze 12" - 124 300 Kč
Empulse StreetJet verze 16" - 127 600 Kč
Empulse F55 verze 8" - 93 000 Kč
Empulse F55 verze 14" - 95 900 Kč
Empulse R20 - 38 500 Kč

Objednat předvedení
Empulse F55 přídavný pohon na mechanický vozík

Objednejte si předvedení produktu Přídavné pohony Empulse

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů