Empulse F55

Prozkoumejte svět, jako nikdy předtím

Nový přídavný pohon Empulse F55 je připravený pro vaši testovací jízdu! Využijte naší nabídky na předvedení vašeho nového přídavného pohonu přímo v prostředí, kde se pohybujete.

Nový přídavný pohon Empulse posouvá hranice použitelnosti mechanických vozíků dál, než kdykoliv předtím. Několikrát znásobuje dojezd, šetří vaše síly a chrání vás před nadměrným namáháním vašeho nosného aparátu, kloubů a svalů. Navíc činí váš pohyb na mechanickém vozíku mnohem zábavnější.

Rádi vám osobně předvedeme všechny nové vlastnosti tohoto pohonu. Objednejte si předvedení ještě dnes.

Uvedená cena po slevě 15%

Cena 8,5" verze 84 575 Kč
Cena 14" verze 87 125 Kč

Gutschein anfordern
Empulse F55 přídavný pohon na mechanický vozík

Ask for your discount coupon

Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

How do we use your information for a coupon request?

Sunrise Medical uses your information to send you an e-mail with the voucher you have requested. We will never share your personal information with third parties. Your data will be stored with us and deleted 3 days after sending the information.

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů