Elektrické vozíky Q-line - promo akceElektrický vozík

Objednejte si elektrický invalidní vozík řady Q do 31. 12. 2022 a získejte poukaz na odběr jedné sady baterií* zdarma kdykoli v průběhu sedmileté užitné doby vozíku.

Elektrické vozíky Q-line s poukazem na další sadu baterií zdarma

Objednejte si elektrický invalidní vozík řady Q do 31. 12. 2022 a získejte poukaz na odběr jedné sady baterií* zdarma kdykoli v průběhu sedmileté užitné doby vozíku.

* Poukaz opravňuje zákazníka k odběru jedné sady baterií stejné kapacity, jaké byly použity v elektrickém vozíku z výroby.

Objednat předvedení
Elektrické vozíky Q-line + sada baterií zdarma

Objednejte si předvedení produktu Elektrické vozíky Q-line - promo akce

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů