Tiga Sub4Invalidní vozík s pevným rámem

Nejlehčí na míru vyrobený vozík. Garantovaná hmotnost nižší než 4 kg.

Nejlehčí  na míru vyrobený vozík. Garantovaná hmotnost nižší než 4 kg.

Ultralehký vozík RGK Tiga Sub4 je vyrobený z toho nejkvalitnějšího leteckého duralu. Naši konstruktéři při vývoji vozíku Tiga Sub4 zúročili své veškeré předchozí zkušenosti s výrobou těch nejlehčích vozíků na trhu. Sub4 se zrodil s lásky, vášně a odhodlání posunout hranice a možnosti našich klientů dále než kdykoliv před tím. Věříme, že záleží na každém gramu. Všechny komponenty, ze kterých se vozík skládá, byly optimalizovány tak, abychom se s konečnou hmotností vozíku dostali pod čtyři kilogramy*.

* transportní hmotnost bez kol a sedacího polštáře

Objednat předvedení

Základní cena: 171 984,00 Kč

Úhrada ZP: 43 825,60 Kč

Doplatek klienta: 128 158,40 Kč

Kód ZP: 5013979

RGK Tiga Sub4 Ultralehký invalidní vozík

Objednejte si předvedení produktu Tiga Sub4

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5013979
Celková šířka:Max. 680 mm (šířka sedu + 240 mm)
Šířka sedu:250 - 440 mm
Hloubka sedu:250 - 440 mm
Výška sedu v přední cásti:380 - 520 mm
Zadní výška sedu:360 - 500 mm
Úhel sedu:Na základě požadavků klienta
Výška zádové opěrky:100 - 400 mm
Úhel zádové opěrky:Na základě požadavků klienta
Úhel rámu:Na základě požadavků klienta
Sklon:1° / 2° / 3°
Barvy:23 barev rámu / 5 barev eloxovaného prříslušenství
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:110 kg
Celková váha:Od 6,2 kg (transportní hmornost 3.6 kg)

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace