ZIPPIE Salsa M²

Skvěle ovladatelný a výkonný elektrický vozík přizpůsobený potřebám dětí.

Skvěle ovladatelný a výkonný elektrický vozík přizpůsobený potřebám dětí.

Nová Salsa M2 nabízí dokonale vyvážený poměr mezi skvělou ovladatelností v interiéru a neobyčejným výkonem při jízdě v exteriéru. To vše v kombinaci s dětským sedacím systémem, který se přizpůsobí všem potřebám svých dětských uživatelů.

Objednat předvedení

Základní cena: 115 000,00 Kč

Úhrada ZP: 115 000,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5002395

ZIPPIE Salsa-M2 dětský elektrický vozík

Objednejte si předvedení produktu ZIPPIE Salsa M²

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002395
Typ rámu:Pevný
Verze:rigid
Celková šířka:61 cm
Celková délka:112 cm
Šířka sedu:41 - 51cm (po 2 cm krocích)
Hloubka sedu:41 - 51cm (po 2 cm krocích)
Možnost rustu (hloubka):20 mm
Možnost rustu (šírka):20 mm
Úhel zádové opěrky:86° – 106° (mechanický); 90° – 120° (elektrický)
Technické parametry/Vlastnosti
Výběr rychlostí:6 & 10 km/h (volitelně)
Baterie:60 Ah
Pohon pojezdu:Střední pohon
Celková váha:od 120 kg (včetně baterií)
Maximální hmotnost uživatele:75 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace