ZIPPIE VoyageDětský zdravotní kočárek

Moderní a lehce ovladatelný. To nejlepší pro vaše dítě.

Moderní a lehce ovladatelný. To nejlepší pro vaše dítě.

Všestranný kočárek Zippie Voyage v sobě kombinuje vlastnosti sportovního kočárku a neuvěřitelnou všestrannost sedacího systému Zippie určeného pro děti ve vývoji. Zippie Voyage zároveň poskytuje jeden z nejširších výběrů funkčního příslušenství na trhu. Výsledkem je to nejlepší pro vaše dítě: intuitivní a snadno ovladatelný kočárek bez kompromisů.

Objednat předvedení

Základní cena: 45 950,00 Kč

Úhrada ZP: 0,00 Kč

Doplatek klienta: 45 950,00 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Zippie Voyage všestranný dětský kočárek
Skvělý design a funkce

Skvělý design a funkce

Sluneční stříška se síťovaným okénkem v průběhu dne udržuje vaše dítě ve stínu, zatímco nad ním máte díky okénku kontrolu.

Prostorný úložný koš do kterého pohodlně uložíte až 7 kg věcí.

Aretovatelná odpružená přední kolečka. Díky odpružení předních koleček kočárek hladce překoná nejrůznější překážky, aniž by otřesy narušily pohodlí vašeho dítěte. Aretace předních koleček vám umožní plynulou jízdu při delších přesunech.

Funkční ruční brzda. Zabrzdění kol nebylo nikdy tak snadné. V případě potřeby stačí jen jednoduše jednou rukou zmáčknout páčku na rukojeti kočárku.

Polohování v prostoru

Polohování v prostoru

Jednoduše nastavitelné polohování.
Snadná nastavitelnost zádové opěrky ulehčuje polohování a napomáhá při krmení dítěte a následném trávení potravy; zároveň jsou podporovány dýchací funkce a dítěti je umožněn lepší výhled do okolí. Opěrku zad lze pomocí lehce ovladatelné páčky umístěné vzadu za opěradlem polohovat v rozmezí 35°, popřípadě sklopit do ležící polohy (180°).

Patentované skládání

Patentované skládání

Patentovaná technologie pro rychlé složení. 
K tomu, abyste složili kočárek, vám postačí jeden jediný pohyb; stačí pouze zatáhnout a můžete vyrazit.

Objednejte si předvedení vozíku ZIPPIE Voyage

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Celková šířka:63 cm
Šířka sedu:24 – 30 cm, s výplní až 15,5 cm (vyjma čalounění)
Hloubka sedu:20 – 34 cm (vyjma čalounění)
Náklon sedu:35° (-5° až 30°)
Výška zádové opěrky:41 – 61 cm (vyjma čalounění)
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:34 kg
Celková váha:12 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace