TIGA FX Invalidní vozík odlehčený

Vozík s pevným, přesto skládacím rámem.

Vozík pro ty, kteří jsou stále v pohybu.
Užijte si veškeré výhody vozíku s pevným rámem, jenž vám zároveň díky unikátnímu skládání nabízí skvělé přepravní rozměry při cestování.
Cestujete letadlem? Máte malé auto? Žádný problém! Vozík TIGA FX je možné složit do velikosti příručního zavazadla a uskladnit v malém prostoru. Vozík TIGA FX se snadno vejde do zavazadlového prostoru nad hlavou v letadle i do toho nejmenšího kufru auta! Díky systému Q-Lock vám vozík Tiga FX přináší veškeré výhody vozíku se skládacím rámem a zároveň si díky pevnému rámu uchovává vysokou stabilitu. Rám vozíku se vyrábí přímo na míru daného uživatele, přesně podle jeho tělesných proporcí, potřeb a osobních preferencí.

Vlastnosti 

» Rám na míru vyrobený z hliníku 7020 
» Systém Q-Lock umožňující unikátní skládání rámu a zádové opěrky 
» Pevné integrované nebo nastavitelné těžiště 
» Ergonomická sedačka a zádová opěrka (volitelné) 
» Vodorovně sklopitelné bočnice 
» Integrovaná podnožka s víkem z karbonového vlákna (volitelné) 
» Široká nabídka příslušenství 
» Výběr z eloxovaných barevných doplňků 
» Čalounění z materiálu Airtech 
» Nosnost 125 kg

VÍCE INFO >

Základní cena: 135 000 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 135 000 Kč
Kód ZP: Nehrazeno
RGK Tiga FX aktivní vozík s pevným rámem

Zajistit QUICKIE TIGA FX předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.