QUICKIE Shark Off road

Shark Offroad

Shark ve verzi Offroad zvládá díky terénnímu obutí a zvýšenému profilu jakýkoliv terén. Nově je možné tuto verzi dovybavit násobičem síly Neodrive.

Objednat předvedení

Základní cena: 140 900 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 140 900 Kč

Kód ZP: Nehrazeno

QUICKIE Shark Offroad

Objednejte si předvedení vozíku QUICKIE Shark Off road

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno
Velikost předního kola:26"
Technické parametry/Vlastnosti
Řadicí páky:Grip-ship
Řazení rychlosti:3 x 9
Výběr rychlostí:násobič do 25 km/h
Brzda:V- brzda / kotoučová brzda
Motor:Neodrives 250W
Baterie:Lithium ion 14,5Ah
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Celková váha:ca 28 kg

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace