QUICKIE All Court TiSportovní vozík

Rekreace nebo liga.

Navržen ve spolupráci s elitními basketbalovými hráči na vozíku. Vozík Quickie All Court Ti® definuje nový standard ve výkonu a stylu.
» Díky možnosti přenastavit vlastnosti vozíku v průběhu užívání je All Court Ti ideální pro začínající sportovce. 
» Malá kolečka s nízkým valivým odporem zaručují skvělé jízdní vlastnosti vozíku. Extrémní sklon kol 16° nebo 20° nabízí excelentní stabilitu a bleskové otáčení bez námahy.
» Díky přenastavitelnému rámu je možné měnit výšku zadní části sedačky a sklon sedu.
» Quickie All Court Ti® je vybaven jednoduchým (standard) nebo dvojitým (volitelně) integrovaným pátým kolem proti převrácení vzad. Hráč nemusí kompenzovat ohyb v sedačce při střelbě přes obránce, aby neztratil stabilitu. 
» Náš patentovaný systém nastavení těžiště poskytuje maximální rozsah horizontálního nastavení středu těžiště od 3,5“ do 5“.

Objednat předvedení

Základní cena: 73 500 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 73 500 Kč

Kód ZP: Nehrazeno

Crash Tested QUICKIE Allcourt Ti basketbalový vozík

Objednejte si předvedení vozíku QUICKIE All Court Ti

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno
Šířka sedu:30,5 - 51 cm
Hloubka sedu:25,5 - 51 cm
Výška sedu v přední cásti:41 - 53 cm
Zadní výška sedu:33 - 53 cm
Sklon:16º nebo 20º
Velikost zadního kola:24" - 26"
Technické parametry/Vlastnosti
Typ rámu:Titan
Možnosti uchycená kola (osy):Nerezové / titanové / pro kvadruplegiky
Maximální hmotnost uživatele:113 kg
Celková váha:od 9,75 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace