QUICKIE Attitude HybridHand Bike

Svoboda pro každého.

Svoboda pro každého.

Attitude Hybrid je ideální pro klienty se sníženou svalovou schopností horních končetin i pro klienty, kteří si při dlouhodobém zatěžování horních končetin nemohou jejich plné zatížení dovolit.

» Díky motoru s násobičem síly získáte volnost pohybu zatěžování horních končetin nemohou jejich plné zatížení za využití vaší energie a zároveň v případě potřeby dostatek výkonu.
» Přehledný LCD displej zobrazuje všechny důležité informace: okamžitou rychlost, kapacitu baterie, odhadovaný dojezd a úroveň pomoci motoru násobiče.
» Ergonomicky tvarované hnací kliky efektivně přenášejí energii vašich paží tak, aby nedocházelo ke kontaktu s vaším tělem.

Objednat předvedení

Základní cena: 155 000 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 155 000 Kč

Kód ZP: Nehrazeno

Attitude Hybrid přídavný pohon k vozíku

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Attitude Hybrid

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno
Celková šířka:26 – 46 cm
Délka kliky:170 mm
Šířka klikového hřídele:470 mm
Velikost předního kola:20"
Technické parametry/Vlastnosti
Řadicí páky:Trigger / Grip shift
Řazení rychlosti:10
Výběr rychlostí:Násobič síly do 23 km/h
Brzda:Disková (160 mm)
Motor:250 W
Baterie:14.5 Ah
Maximální hmotnost uživatele:100 kg
Celková váha:21.5 kg
Hmotnost dílu na vozíku:170 g

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace