WheelDrive Přídavný pohon k mech. vozíku elektrický

Revoluce v oblasti přídavných pohonů!

WheelDrive je jediný produkt na trhu, který nabízí tento typ pohonu. Ovládání pomocí dvou obručí umožňuje využití zbytkového svalového potenciálu horních končetin. Zároveň je toto ovládání možné použít v plně automatickém režimu. Tato koncepce poskytuje skvělé terapeutické řešení pro klienty, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál bez obav z případné ztráty mobility.

Vyberte si úroveň podpory podle svých potřeb a užijte si nový pocit svobody a volnosti bez omezení mobility – na vašem mechanickém vozíku!

VÍCE INFO >

Základní cena: 120 000 Kč
Úhrada ZP: 90 000 Kč
Doplatek klienta: 30 000 Kč
Kód ZP: 07 / 0135627
Přídavný pohon k mechanickým vozíkům

OBRÁZKY A VIDEA

QUICKIE WheelDrive přídavný pohon k mech. vozíku (lifestyle1)
QUICKIE WheelDrive přídavný pohon k mech. vozíku (lifestyle2)
WheelDrive power assist for wheelchairs. Go further.

Obrázky

Videa

Zajistit QUICKIE WheelDrive předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.