{

QUICKIE Neon² SAInvalidní vozík se skládacím rámem

Díky kompaktním rozměrům skvělý společník na cesty.

Díky kompaktním rozměrům skvělý společník na cesty.

Celá řada příslušenství a nepřeberné množství individuálních nastavení zaručují optimální ergonomické vlastnosti vozíku pro každého uživatele.
 

» Rychlé složení rámu a zádové opěrky v kombinaci s automaticky sklopnou stupačkou zajišťují snadnou přepravu.
» Automaticky sklopná stupačka maximálně zjednodušuje skládání a manipulaci s vozíkem.
» Odklopná - odnímatelná přední částí rámu.
» Kompaktní skládací a lehký rám byl navržen pro snadnou manipulaci a přepravu v letadle, vlaku nebo automobilu. Rám vozíku s váhou od 7,1 kg a jednoduchým dvouramenným křížem nabízí intuitivní skládání.

Objednat předvedení

Základní cena: 55 342,00 Kč

Úhrada ZP: 44 999,50 Kč

Doplatek klienta: 10 342,50 Kč

Kód ZP: 5002279

Crash Tested

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Neon² SA

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002279
Šířka sedu:30 – 50 cm
Hloubka sedu:34 – 50 cm
Výška sedu v přední cásti:35 – 57 cm
Zadní výška sedu:33 – 53 cm
Výška zádové opěrky:25 – 47,5 cm
Úhel zádové opěrky:75° až 103° v krocích po 4°
Sklon:0° / 2°/ 4°
Barvy:32
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:140 kg
Celková váha:od 11,5 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace