Helium Invalidní vozík s pevným rámem

Jste jedineční. Stejně jako Vaše Helium.

Působivé jízdní vlastnosti, snadné ovládání, rychlé a přímé reakce na změnu směru jízdy a to vše při použití minimální síly!

Snadná manipulace a vysoká úroveň nastavitelnosti

 

VÍCE INFO >

Základní cena: 59 889 Kč
Úhrada ZP: 21 000 Kč
Doplatek klienta: 38 889 Kč
Kód ZP: 07/0135269
QUICKIE Helium aktivní vozík s pevným rámem

Zajistit QUICKIE Helium předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.