Salsa R² Elektrický vozík - zadní pohon

Kompaktní a výkonný v interiéru i exteriéru.

Salsa R díky vysokému výkonu exceluje v interiéru i exteriéru.

» V interiéru oceníte kompaktní rozměry základny a nízkou výšku sedačky od země (od 42 cm), která vám umožní snadné zajetí pod stůl.
​» V exteriéru využijete nastavitelné odpružení a výkonné dvoupólové nebo čtyřpólové motory nabízející komfortní a aktivní jízdní vlastnosti až do rychlosti 10 km/h.
​» Baterie lze jednoduše měnit díky jednoduchému přístupu ze zadní části vozíku.

» Plně nastavitelný systém sezení umožňující rychlou úpravu rozměrů sedu v plném rozsahu; sedací systém se vždy dokonale přizpůsobí požadavkům uživatele.
» Stylová a kompaktní základna: k dispozici ve třech barvách: modré, červené a bílé; obsahuje nová integrovaná LED světla a ukazatele směru jízdy.
» Snadný přesun díky odklopné loketní opěrce „Smart up“ – byla navržena tak, aby uživatelům umožňovala snadný přesun do vozíku.
» Elektricky nastavitelné příslušenství - například kombinovaný modul polohování v prostoru a zvedání se zabudovaným nastavením těžiště nebo elektricky polohovací stupačky.

VÍCE INFO >

Základní cena: 115 000 Kč
Úhrada ZP: 115 000 Kč
Doplatek klienta: 0 Kč
Kód ZP: 07/0135168

Available Colours:

Quickie Salsa R2 elektrický invalidní vozík

Zajistit QUICKIE Salsa R² předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.