Salsa M² Elektrický vozík - střední pohon

Další evoluce ve výkonu a stylu.

Nová Salsa M2 nabízí dokonale vyvážený poměr mezi skvělou ovladatelností v interiéru a neobyčejným výkonem při jízdě v exteriéru. To vše v kombinaci s ohromujícím stylem.

» Dokonalé ovladatelnosti v interiéru bylo dosaženo díky použití ultra – kompaktního podvozku s patentovanýmodpružením a nezávislým zavěšením všech šesti kol.
» Díky ultra – kompaktnímu podvozku máte nad vozíkem skvělou kontrolu při průjezdu úzkými prostory, jakými jsou zárubně dveří nebo výtahy.
» Kompaktní rozměry vozíku dovolují jednoduchý přístup ke stolu a zjednodušují přesun z vozíku a zpět na vozík (například z vozíku do automobilu). Výška sedačky od země je nyní díky použité technologii nižší než kdykoliv předtím (43 cm nebo 45 cm při použití polohování sedu v prostoru).

Díky kombinaci nových vysoce výkonných komponent a nejvýkonnějšího příslušenství používaného u exteriérových vozíků JIVE vám nová Salsa M2 přináší více výkonu v exteriéru než kdy předtím.
» Užijte si plynulou jízdu v nerovném terénu s patentovaným odpružením a nezávislým zavěšením všech šesti kol, která spolehlivě absorbují všechny nerovnosti.
» Inovovaný Quickie systém proti převrácení spolehlivě eliminuje nebezpečí převrácení při jízdě po svahu. Veškerá hmotnost klienta je situována v těžišti vozíku a přenášena na střední hnací kola, což zároveň zvyšuje trakci. Jízda v terénu nikdy nebyla bezpečnější.
» Potřebujete větší dojezd na jedno nabití? Nyní máte možnost ujet více kilometrů díky nové ultra - efektivní elektronice. Díky 60 Ah bateriím získáváte o 10% vyšší dojezd než dříve!

VÍCE INFO >

Základní cena: 115 000 Kč
Úhrada ZP: 115 000 Kč
Doplatek klienta: 0 Kč
Kód ZP: 07/0200201

Available Colours:

Quickie Salsa M2 elektrický invalidní vozík
general.CrashTestApproved#

Crash Test Schváleno
Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

OBRÁZKY A VIDEA

Salsa-M2 elektrický vozík

Zajistit QUICKIE Salsa M² předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.