Q700 R SEDEO PROElektrický vozík - zadní pohon

Elektrický vozík Q 700 R je v současné době nejmodernější a nejvíce inovativní vozík s pohonem zadních kol. Díky novému inovativnímu odpružení celého podvozku FTS a vysoce nastavitelnému sedacímu systému Sedeo Pro, vám přináší to nejlepší řešení bez kompromisů.

Maximální svoboda

Nový elektrický vozík Q700 beze zbytku splňuje ty nejvyšší nároky na pohyb v exteriéru a zároveň nabízí výbornou ovladatelnost ve vnitřních prostorách. Základ vozíku tvoří tři výkonné pohonné podvozky, které disponují technologicky nejvyspělejším odpružením. Výkonné motory a vysokokapacitní baterie zajišťují dostatek výkonu pro vaše každodenní použití. Kromě standardního sedacích systému SEDEO PRO je možné tento vozík vybavit i sedacím systémem SEDEO ERGO a SEDEO ERGO UP.

Objednat předvedení

Základní cena: 143 990,06 Kč

Úhrada ZP: 141 999,70 Kč

Doplatek klienta: 1 990,36 Kč

Kód ZP: 5002345

Zaměřený na výkon v exteriéru

Užijte si skvělé jízdní vlastnosti v terénu, překonávejte terénní nerovnosti, rampy a obrubníky s novým elektrickým vozíkem Q700 R Sedeo Pro. Díky plnému odpružení a nezávislému zavěšení všech kol si užijte hladké a stabilní jízdy a maximální komfort ovládání.

Vynikající ovládání v interiéru

Užijte si vynikající jízdní vlastnosti nového vozíku s pohonem zadních kol. Intuitivní ovládání, kompaktní 62 cm široký podvozek a malý poloměr otáčení, to jsou hlavní benefity tohoto vozíku.

Maxium traction thanks to the unique Leveller technology

Preferujete více sportovní nebo komfortní nastavení jízdních vlastností? Ať již jsou vaše preference jakékoliv, nový elektrický vozík Q700 F se vám plně přizpůsobí. Nový systém odpružení FTS je možné díky nastavitelným tlumičům nastavit přesně podle vašich potřeb a jízdního stylu.

Maximální komfort jízdy díky plnému odpružení podvozku FTS

Nový systém nezávislého zavěšení všech kol a plného odpružení podvozku „FTS“ (Full Track Suspension) vám přináší maximální jízdní komfort v jakémkoliv prostředí. Plně odpružený podvozek pohlcuje veškeré rázy způsobené jízdou po nerovnostech.

Bezpečnější a jednodušší jízda

Gyroskopický systém kontroly trakce automaticky vyhodnocuje a opravuje i ty nejmenší odchylky od směru řízení. Poskytne vám velice přesnou korekci veškerých nerovností terénu a tím sníží nároky na vaše zásahy do řízení. Díky tomu se ovládání a jízda na vozíku stává mnohem bezpečnější a méně náročnou, zejména pokud používáte k ovládání speciální ovladače.

Energie pro vaši nezávislost

Pro zvýšení vaší nezávislosti vám nový vozík Q700 přináší novou řadu výkonných motorových jednotek. Vybrat si můžete z celé řady motorů s rychlostí 6, 8, 10 nebo 13 km/h*. O dostatek energie pro tyto silné motory se starají baterie s kapacitou 60 nebo 80 Ah.

* (Elektrické vozíky s rychlostí vyšší než 6 km/h nejsou schválené podle zákona č. 56/2001 Sb, § 3 k provozu na pozemních komunikacích a nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.)

Nadčasový minimalistický design

Pro novou řadu vozíků Q-série jsme zvolili minimalistický design založený na základní černé matné
barvě podvozku a komponent, který je možné rozšířit o zaměnitelné barevné prvky.
Výsledkem je velmi elegantní a čistý vzhled s možností uzpůsobení podle vašich požadavků.
Barevné doplňky dokonale doplňují styl vašeho vozíku.
Vybrat si můžete až ze sedmi barevných kombinací, které je možné v průběhu užívání jednoduše měnit.

Nevybrali jste si? Popřípadě požadujete více barevných kombinací? Naše oddělení individuálních úprav „B4U“ je vám plně k dispozici.

Zaměřený na výkon v exteriéru

SEDEO PRO - VARIABILNÍ SEDACÍ SYSTÉM

Sedací systém SEDEO PRO je tvořen variací široké škály sedacích polštářů a zádových opěrek v kombinaci s moderním, plně nastavitelným a lehce konfigurovatelným rámem sedačky. Nabízí vynikající možnosti volby podpory a polohování pro zajištění mírných až středních klinických potřeb.

  • Pro snadný transport klienta do / z vozíku je vozík Q700 v základním provedení vybaven vzad odklopnými bočnicemi. Popřípadě je možné vozík vybavit bočnicemi s centrálním uchycením nebo v případě polohovací zádové opěrky o odklopné bočnice s redukcí střihu.

  • Základ sedacího systému SEDEO PRO tvoří jednoduše nastavitelná platforma, která sdružuje ostatní komponenty, jako jsou různé typy sedacích polštářů a zádových opěrek, bočnice a stupačky.

  • Klientům, kteří potřebují měnit v průběhu dne polohu sedu a nejsou schopni samostatného přesunu váhy, je určena elektricky úhlově nastavitelná zádová opěrka s anti - střižným mechanismem.

    Tento mechanismus při polohování zabraňuje nechtěnému posunu zádové opěrky vůči zádům klienta.   

  • Pro klienty s potřebou polohování dolních končetin je možné vozík doplnit o polohovací stupačky. Polohovací stupačky se nabízí ve dvou variantách:

    • Mechanicky polohovací – dělené stupátka.
    • Elektricky polohovací – dělené stupátka / se spojenou stupačkou / se spojenou stupačkou a redukcí střihu.
SEDEO PRO - VARIABILNÍ SEDACÍ SYSTÉM

Ovládání na dosah vašich prstů

Další důležitý krok při výběru elektrického vozíku je zvolit správný typ ovládání. Nová Q série disponuje celou řadou ovladačů, od standardních VR2 joysticků až po R-NET ovladač disponující velkým a lehce čitelným HD kontrolním panelem.


KONEKTIVITA

Ovládání vašeho vozíku je možné rozšířit o další funkce. K dispozici je například IR rozhrání díky kterému můžete ovládat všechna zařízení disponující tímto rozhraním, jako jsou televize, DVD, hudební systémy atd.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládejte váš chytrý telefon, tablet či počítač pomocí Bluetooth nebo IDrive rozhraní. Veškeré vaše domácí zařízení můžete mít pod kontrolou.


QUICKIE PATENTOVANÁ PŘÍDAVNÁ TLAČÍTKA

Díky patentovanému systému přídavných tlačítek je možné ovládání vozíku ještě více
upravit podle vašich potřeb. Přídavným tlačítkům je možné naprogramovat jakoukoliv
funkci a poté je umístit téměř na jakékoliv místo na vozíku.

Objednejte si předvedení vozíku QUICKIE Q700 R SEDEO PRO

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002345
Celková šířka:640 mm
Celková délka:Max. 1180 - 1370 mm
Šířka sedu:380 - 560 mm
Výška sedu:415 - 490 mm
Hloubka sedu:400 - 600 mm
Náklon sedu:30° / 50°
Výška zádové opěrky:530 - 720 mm
Poloměr otáčení:950 mm
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:max. 40 km (s 80 Ah bateriemi)
Výběr rychlostí:6 & 8 km/h (standard), 10 & 13 km/h volitelně
Baterie:60 Ah, 80 Ah (volitelně)
Maximální bezpečný sklon:10°
Maximální výška překonání obrubníku:80 mm bez/ 100 mm s překovačem obrubníku
Elektronika:R-Net ovladač; světla & světla
Hmotnost nejtežší cásti:od 145 kg (včetně 60 Ah baterií)
Maximální hmotnost uživatele:160 kg

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace