Quickie Q50 RElektrický vozík

Skládací elektrický vozík s lithiovou baterií

Elektrický vozík Q50 R nabízí ideální řešení pro základní uživatele elektrických vozíků. Rozšiřuje flotilu Q-řady, je praktický a zároveň stylový.

Objednat předvedení

Základní cena: 76 700,00 Kč

Úhrada ZP: 0,00 Kč

Doplatek klienta: 76 700,00 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Quickie Q50 R Skládací elektrický vozík s lithiovou baterií
Základní charakteristika

Základní charakteristika

Q50 R vám poskytne vše, co potřebujete pro jízdu bez stresu!

Jednoduchou údržbu - díky bezkonkurenčnímu dojezdu až 50 km budete na každém výletě tak dlouho, jak potřebujete. Plná 8” a 12” kola s blatníky se snadno vyrovnají jak s vnitřním, tak i venkovním terénem jen s minimální údržbou.
Zvýšený komfort sezení - polstrovaný sedací polštář a vypínatelná zádová opěrka jsou zárukou pohodlí po celou dobu používání vozíku.
Systém dvojitého odpružení - přední a zadní odpružení zajišťují dokonalou rovnováhu mezi jízdním komfortem a optimální trakcí. 
Úložný prostor - prostorná a bezpečná kapsa na zip pod sedadlem na základní potřeby.

Rychlé a snadné skládání pro přepravu a uskladnění

Rychlé a snadné skládání pro přepravu a uskladnění

Q 50 R složíte jednou rukou během několika vteřin s minimálním úsilím, bez nářadí a bez nutnosti vyjmout baterii. Jednoduše stisknete páku a zatlačíte zádovou opěrku dopředu. Vezměte s sebou Q50 R kamkoliv chcete, kdykoliv potřebujete. Díky jeho kompaktní velikosti se vejde do kufru jakéhokoliv automobilu. Nový design sklopného stupátka zaručuje, že se Q50 R skutečně složí do nejmenší možné velikosti a při přesunech na různá místa vám nebude překážet.  

Vysoce kvalitní vsi elektronika a lithiové baterie

Vysoce kvalitní vsi elektronika a lithiové baterie

Q50 R je vybaven elektronikou firmy Curtiss-Wright, přední světové značky uznávané pro vysokou kvalitu a spolehlivost. Jednoduchý integrovaný odklopný joystick v kombinaci s vysoce kvalitními lithiovými 30 Ah bateriemi je zárukou precizního řízení, odolnosti, jednoduché údržby a výjimečného dojezdu až 50 km. Připravte se užít si delší výlety se zvýšeným komfortem. 

Pokročilá technologie motorů

Pokročilá technologie motorů

S vysoce účinnými bezuhlíkovými motory o výkonu 200 W od společnosti LINIX (jeden z předních světových výrobců motorů) Q50 R poskytuje výjimečný jízdní výkon v kombinaci se snadnou údržbou pro bezstarostnou jízdu. Řadové motory navíc optimalizují účinnost a maximalizují dojezd. V případě potřeby je vozík možno v režimu volnoběhu i manuálně tlačit.  

Záruka kvality a bezpečnosti

Záruka kvality a bezpečnosti

Model Q50 R byl důkladně testován, aby splňoval všechny příslušné bezpečnostní normy a předpisy a poskytoval spolehlivý a špičkový výkon, kdykoliv budete potřebovat. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě modelu Q 50R, že poskytujeme 5 letou záruku na podvozek.

Objednejte si předvedení produktu Quickie Q50 R

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Typ rámu:Skládací
Celková délka:Min 86,5 cm, Max 109 cm
Šířka sedu:43 cm (šířka sedacího polštáře)
Výška sedu:50 cm (bez sedacího polštáře)
Hloubka sedu:45 cm (hloubka sedacího polštáře)
Výška zádové opěrky:45 nebo 55 cm
Výška loketní opěrky:27 cm (od základny sedu)
Přední kola:8" bezdušové
Hnací kola:12" bezdušové
Barvy:3 barvy: červená, zelená a modrá
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:50 km
Výběr rychlostí:6 km/h
Baterie:30 Ah, Lithium, 5,5 kg
Maximální bezpečný sklon:
Maximální výška překonání obrubníku:5 cm
Pohon pojezdu:Pohon zadních kol
Světla a směrová světla:Bez světel
Elektronika:VSI (Curtiss & Wright)
Minimální hmotnost vozíku:32 kg
Celková váha:37,5 kg (31,8 kg bez baterie)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.