{

QUICKIE Q300 M Mini Sedeo LiteElektrický vozík - střední pohon

Ultra kompaktní vozík MALÝ rozměry, VELKÝ výkonem.

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Nejužší elektrický vozík s plnohodnotným pohonem středních kol

Zcela nový elektrický vozík Q300 M Mini je se svými POUHÝMI 520 mm nejužším vozíkem se SKUTEČNÝM pohonem prostředních kol. S poloměrem otáčení 1 200 mm se nejen dostanete do míst, kam ostatní nemohou, ale zvládnete se kdykoliv obrátit a vrátit .Outdoorové jízdní vlastnosti byly posunuty na další úroveň. Patentové odpružení všech kol umožňuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Každé kolo je samostatně odpruženo.
Bojujete s vysokými obrubníky? S 14“ hnacími koly to není problém. Pohybujete se mimo komunikaci? Mimořádně silné 4pólové motory projedou složitým terénem i tam, kde se ostatní již otoč í zpět. Q300 M Mini s dojezdem až 36 km a 56 Ah bateriemi vás spolehlivě dopraví kamkoliv budete chtít.

Úhradová skupina: 07.01.02.04

Objednat předvedení

Základní cena: 132 640,00 Kč

Úhrada ZP: 132 640,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5013758

Crash Tested QUICKIE Q300 M Mini elektrický vozík

Dostatek prostoru tam, kde potřebujete

Elektrický vozík Quickie Q300 M mini má opravdu ultrakompaktní rozměry, které vám umožní pohyb i v tom nejužším prostoru.

 • Ultrakompaktní 520 mm široký podvozek vozíku Q300M Mini je tak extrémně úzký, že se dostane i tam,
  kam jiné elektrické vozíky nemohou. Ať už se jedná o malý obývací pokoj, přeplněnou kuchyň nebo úzké dveře, Q300 M Mini zapadne do vašeho života bez nutných kompromisů.

 • Díky SKUTEČNÉMU pohonu středních kol se Q300 M mini otáčí na místě s malým poloměrem otáčení 1120 mm. Poloměr otáčení je mnohem menší než u ostatních vozíků s pohonem zadních či předních kol.

 • S délkou pouhých 1060 mm se Q300 M Mini pohodlně vejde i do nejmenších výtahů a stísněných prostor, jako jsou kuchyně. Je také dostatečně lehký (103 kg), aby byl použitelný i pro všechny schodišťové plošiny.

 • S hmotností sníženou až na 103 kg, Q300 M Mini snadno naložíte i vyložíte z vašeho vozidla. Volitelné příslušenství jako sklopná zádová opěrka, odklopné podnožky a odnímatelné područky vám pomohou ušetřit cenný prostor tam, kde se každý centimetr počítá.

Dostatek prostoru tam, kde potřebujete
Co znamená SKUTEČNÝ pohon středních kol?

Co znamená SKUTEČNÝ pohon středních kol?

Hnací kola elektrického vozíku jsou umístěna uprostřed jeho délky. Pokud by byla posunuta více dopředu nebo dozadu, poloměr otáčení by se zvětšil a naopak by se snížila trakce vlivem menší zátěže hnacích kol.
Díky skutečné technologii pohonu středních kol tak Q300 M Mini poskytuje nejkompaktnější poloměr otáčení a zvýšenou trakci i stabilitu.

Výkon v exteriéru

Užijte si opravdu kompaktní elektrický vozík se skutečně senzačním výkonem i ve venkovním prostředí. Dost úzký na to, aby byl obratný v přeplněném městě, dost výkonný, aby překonal všechny nástrahy.

 • U elektrických vozíků s pohonem středních kol může za určitých okolností, pokud zastavíte při jízdě se svahu, docházet k naklonění celého vozíku vpřed a ztrátě stability. Proto jsme naše vozíky tohoto typu vybavili technologií „Anti-Pitch“, která tento problém účinně eliminuje, takže se cítíte v bezpečí a stabilní za jakýchkoliv podmínek

 • Díky nezávislému odpružení všech kol QUICKIE zůstává všech šest kol při překonávání překážek na zemi. Každé kolo díky vlastnímu odpružení absorbuje veškeré nárazy a nerovnosti při zachování ideální trakce a vy si můžete užít hladkou jízdu bez otřesů.

 • Také vás obtěžuje, když nemůžete najít nájezd na chodník? Naštěstí nový vozík Q300 M Mini s 12“ hnacími koly zvládne obrubníky až do výšky 70 mm, takže není třeba dlouhých zajížděk. Potřebujete zvládnout ještě trochu náročnější terén? Vyberte si 14“ hnací kola a ani 100 mm obrubníky vás nezastaví.

 • Nové čtyřpólové motory vám poskytnou ještě razantnější odezvu na vaše ovládání, lepší schopnost zvládat obtížný terén a všestranně vzrušující zážitek z jízdy.

 • Model Q300 M Mini, který je vybaven špičkovými 56 Ah bateriemi, vás vezme kamkoli, kam budete chtít, s působivým dojezdem až 36 km.

Výkon v exteriéru
Váš společník na cestách

Váš společník na cestách

Cestujete veřejnou dopravou? Extrémně malá šířka 520 mm a poloměr otáčení 1120 mm modelu Q300 M Mini vám pomohou zvládnout i ty nejrušnější cesty.

Perfektní trakce na rampách
Zejména na rampách někdy může dojít ke ztrátě trakce hnacího kola jeho nadzvednutím předními řídícími kolečky. U modelu Q300 M Mini se přední kolečka pohybují nezávisle na podvozku, a hnací kolo si tak stále zachovává trakci.

Perfektní volba pro transport
S hmotností sníženou až na 103 kg, Q300 M Mini snadno naložíte i vyložíte z vašeho vozidla. Volitelné příslušenství jako sklopná zádová opěrka, odklopné podnožky a odnímatelné područky vám pomohou ušetřit cenný prostor tam, kde se každý centimetr počítá.

Ideální pro převoz v automobilu
Díky extra nízké výšce sedu 410 mm se model Q300 M Mini snadno vejde pod volant vašeho vozidla. Je tak mimořádně úzký, že se ani ve vozidle nezachytí o pásy nebo boční panely.

Elektrické funkce

Polohování sedu v prostoru
Nejužší dostupný vozík QUICKIE s pohonem středních kol nyní s možností 300 náklonu sedu, který pomáhá efektivně rozložit tlak a umožňuje komfortnější sed.

Zdvih & polohování
Dosáhněte nových výšek a získejte přístup do všech oblastí pomocí 30 cm zdvihu. Sedněte si pohodlněji a relaxujte s přerozdělením tlaku s 30° náklonem.

Elektricky polohovací zádová opěrka
Elektricky polohovací zádová opěrka je ideální pro situace, kdy si chcete sami nastavit úhel zad a relaxovat.

Elektricky polohovací stupačky
Vyberte si z nabídky 70° či 80° podnožek nebo zvolte manuálně či elektricky polohovací podnožky.

Wheelchair Wheelchair Frame accent

Když na vzhledu záleží

Q300 M Mini nabízí více než 97 kombinací barevných možností – včetně vzrušujících nových vzorů krytu podvozku!

 • Pure White Burst
 • Bílá
 • Red Burst
 • Cervená
 • Grey Burst
 • Floral White
 • Flame Sharp Blue
 • Flame Pure White
 • Flame Hot Red
 • Flame Asteroid Grey
 • Carbon
 • Blue Burst
 • Modrá
 • Cerná
 • Bílá
 • Stríbrná
 • Cervená
 • Oranžová
 • Zelená
 • Modrá
 • Cerná

Z důvodu technického omezení reprodukce barev na obrazovce vašeho PC, se jednotlivé barvy mohou oproti barvám použitým na rámu vozíku lišit.

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Q300 M Mini Sedeo Lite

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5013758
Celková šířka:520 (12" hnací kola) / 540 (13" hnací kola) / 570 mm (14" hnací kola)
Celková délka:1060 - 1180 mm
Šířka sedu:385 - 510 mm
Výška sedu:410 - 490 mm
Hloubka sedu:410 -560 mm
Náklon sedu: 0° - 12° (pevně nastavitelný)
Elektrické polohování:30° polohování v prostoru
Zdvih:300 mm
Výška sedu v přední cásti:410 mm - 490 mm
Možnost rustu (šírka):2"
Výška zádové opěrky:460 -510 mm
Náklon zádové opěrky:-4°, 0°, 4°, 8° & 12°
Poloměr otáčení:560 mm (22")
Přední kola:7"
Hnací kola:12" / 13" / 14"
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:36 km
Výběr rychlostí:6 km/h / 8 km/h / 10 km/h
Baterie:41 Ah / 56 Ah
Maximální bezpečný sklon:
Maximální výška překonání obrubníku:70 mm (12” Hnací kola/ 100 mm (14” hnací kola)
Světla a směrová světla:Ano
Elektronika:VR2 / R-Net
Minimální hmotnost vozíku:od 103 kg (včetně 41Ah baterií)
Celková váha:103kg (včetně 41Ah baterií)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.