Puma 40 Elektrický vozík

Neuvěřitelně všestranný a snadno ovladatelný elektrický invalidní vozík.

Je zcela přirozené, že každý z nás od svého elektrického vozíku očekává, že ho dopraví tam, kam potřebuje. Navíc hladce a pohodlně! Nový vozík by samozřejmě měl nabízet všechny pokročilé funkce, které potřebujete pro maximální nezávislost v každodenním životě. Kromě toho má být stylovým  a komfortním doplňkem vašeho životního stylu. Proto jsme  pro vás vyvinuli Pumu 40 se sedacím systémem Sedeo Pro. Vozík, který v sobě snoubí  funkčnost, komfort a design. 
Puma 40 je skvělá ve všech ohledech!

VÍCE INFO >

Základní cena: 134 620,- Kč
Úhrada ZP: 134 620,- Kč
Doplatek klienta: 0,- Kč
Kód ZP: 07/0135324
QUICKIE Puma 40 elektrický invalidní vozík.
general.CrashTestApproved#

Crash Test Schváleno
Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

OBRÁZKY A VIDEA

QUICKIE Puma 40 Sedeo Pro
QUICKIE Puma 40 produktové video
QUICKIE Puma 40 Sedeo Pro

Obrázky

Videa

Zajistit QUICKIE Puma 40 předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.