C-MeElektrický vozík

Systém C-Me umožňuje elektrickým vozíkům řady Q jízdu rychlostí chůze (4,5 km/h) se sedacím systémem ve zvýšené pozici až 300 mm, a to s komfortem plného odpružení.

Kontaktujte nás

Elektrický vozík je navržen tak, aby vás podporoval - ne aby vás omezoval

Životní podmínky bohužel nejsou uzpůsobené výšce sedačky elektrického vozíku. Spousta věcí se tak nachází mimo váš dosah. Vždy musíte vzhlížet k ostatním. Je snadné se ztratit v davu. A jízda na vozíku ve vyvýšené pozici byla velmi pomalá.

Proto vám představujeme systém C-Me. Novou funkci elektrických vozíků řady Q, která vám umožní bezpečný pohyb ve zvýšené pozici až 300 mm a zároveň jízdu rychlostí až 4,5 km/h! Nyní můžete držet krok se svými přáteli v úrovni očí a rychlostí chůze. Bezpečně dosáhnete i těch výšek, které pro vás byly dříve nedosažitelné. Buďte vždy vidět, místo abyste byli přehlíženi.

 

KONTAKTUJTE NÁS
C-Me pro elektrické vozíky QUICKIE řady Q

Společenské výhody

Neztraťte se v davu.

C-Me poskytuje nový způsob sociální interakce v každodenním životě. Díky jízdě rychlostí chůze při zvýšené poloze můžete nyní držet krok s přáteli a rodinou jejich tempem (a na stejné úrovni), aniž byste byli frustrováni z toho, že zaostáváte. Zvedněte se a udržujte se v doslechu konverzace. Buďte v úrovni očí svých kolegů v práci, aniž byste se museli namáhat pohledem vzhůru. Nebo si jednoduše povídejte s přáteli v baru bok po boku. C-Me odstraňuje tyto společenské bariéry a zajišťuje, že se už nikdy neztratíte v davu.

Přínosy pro životní styl

Dosáhněte nových výšek

Už vás nebaví namáhat se s každodenními předměty, které jsou fyzicky nedostupné? Ať už se jedná o přísady na vaření z horní části kuchyňské linky nebo o poslední položku v regálu v supermarketu, C-Me vám umožní provádět tyto každodenní úkoly bezpečně a bez pomoci, kdykoliv použijete zvedací funkci sedu. Navíc si představte čas, který ušetříte tím, že nebudete muset následně výšku sedu snižovat a pokračovat v pohybu ve zvýšené pozici. Nyní můžete žít život svým vlastním tempem.

Dosáhněte nových výšek

Bezpečnost

Použití C-Me je maximálně bezpečné

Nebezpečí vypadnutí z vozíku? C-Me se postará o to, abyste byli nad věcí, ať už na koncertě nebo na přechodu přes rušnou silnici. Nejenže uvidíte, ale budete také vidět. Navíc odpružení vašeho elektrického vozíku zůstává aktivní, i když jste vyvýšeni. Jízda je tedy stejně plynulá a stabilní bez ohledu na výšku sedačky. 

Tato dodatečná stabilita opravdu pomáhá i při přesunech. Přizpůsobte výšku svého sedu například výšce své autosedačky a přesun bude mnohem snazší. Je to nezávislost, která je dostupná pouhým stisknutím tlačítka.

Použití C-Me je maximálně bezpečné

Snadné použití

Použijte zdvih sedu i za jízdy

Máte už dost složitých pohybů joystickem nebo nutnosti zastavit, abyste mohli použít zvedací funkci? S patentovanými přiřaditelnými tlačítky* QUICKIE stačí přiřadit funkci C-Me jakémukoli tlačítku jako první nebo druhé, dlouze stisknuté tlačítko a můžete zvedat nebo klesat jedním jednoduchým úkonem. Je to tak snadné, že to zvládnete i za jízdy!

* K dispozici s joystickem R-Net

Vyzkoušejte si to sami!

 

Použijte zdvih sedu i za jízdy

C-Me

Jízda rychlostí 4,5 km/h ve zvýšené pozíci s C-ME

U C-ME jde především o to, abyste byli vy v centru zájmu. Zvedněte se až o 300 mm při rychlosti 4,5 km/h a pohybujte se bok po boku se všemi kolem. Navíc odpružení vašeho elektrického vozíku zůstává aktivní, i když jste ve zvýšené poloze. Jízda je tedy stejně plynulá a stabilní bez ohledu na výšku sedačky. Dokonce se můžete zvedat nebo klesat pouhým stisknutím tlačítka, aniž byste museli zastavovat i během přecházení!

 

Jízda rychlostí 4,5 km/h ve zvýšené pozíci s C-ME

Podpora

Dokumentace