UniX Invalidní vozík standardní

Robustní vozík s dlouhou životností. Mobilní v interiéru i exteriéru.

Zaměřen na kvalitu a maximální jednoduchost.
» Koncepce produktové řady Breezy si klade za cíl maximalizovat kompatibilitu použitého příslušenství, jako jsou bočnice, stupačky, kolečka proti překlopení atd. v celé řadě vozíků UniX2TM, BasiX2TM, RubiX2TM a RelaX2TM.

» UniX2 je určený pro uživatele, kteří potřebují podpořit svoji mobilitu jak v interiéru, tak mimo domov.

Dvě nastavitelné výšky sedačky. Zadní kola s bezúdržbovým obutím a rychloupínací osou.

Deskové bočnice. Vzadu odklopné bočnice s hloubkově nastavitelnou područkou. 

Bubnové brzdy pro doprovod.

VÍCE INFO >

Základní cena: 7 992 Kč
Úhrada ZP: 7 992 Kč
Doplatek klienta: 0 Kč
Kód ZP: 07/0135322
UniX2 robusní odlehčený vozík

Zajistit BREEZY UniX předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.