BREEZY UniX²Invalidní vozík standardní

Základní spolehlivý standardní vozík.

Zaměřen na kvalitu a maximální jednoduchost.

Breezy UniX2 je určený pro uživatele, kteří potřebují podpořit svoji mobilitu jak v interiéru, tak mimo domov. 

Konstrukce přední části rámu a uchycení vidlic předních koleček, které jsou umístěné vně vozíku, maximalizuje prostor pro dolní končetiny a zajišťují tak snadnější přesuny do vozíku a z něj. Vozík UniX2 navíc využívá společný koncept příslušenství a náhradních dílů, které lze kombinovat s ostatními vozíky rodiny Breezy X2.


Vozík UniX2 je hrazený ZP pod dvěma kódy:

5002206 – bez možnosti doobjednat příslušenství - cena 7 992,00 / doplatek 0 Kč
5002207 – s možností doobjednat příslušenství - cena 8 307,00 / doplatek 0 Kč

V případě, že hledáte vozík, který má v základním provedení bubnové brzdy, tak právě pro vás máme v nabídce vozík Breezy Parix2.

Objednat předvedení

Základní cena: 7 992,00 Kč

Úhrada ZP: 7 992,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5002206 / 5002207

UniX2 robusní odlehčený vozík

Objednejte si předvedení produktu BREEZY UniX²

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002206 / 5002207
Šířka sedu:38 - 50 cm
Hloubka sedu:42 cm
Výška sedu:47 - 51 cm
Úhel sedu:
Náklon sedu:ne
Výška zádové opěrky:40 - 42 cm
Náklon zádové opěrky:ne
Technické parametry/Vlastnosti
Materiál:ocel
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Celková váha:od 18 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace