Emineo Invalidní vozík s polohováním v prostoru

Komfortní, plně polohovací a zároveň plně nastavitelný – to jsou hlavní benefity tohoto vozíku.

Pokud hledáte plně polohovací multifunkční vozík s plnou výbavou, který se přizpůsobí vašim potřebám, tak je Emineo tou pravou volbou. Vozík Emineo vám díky hliníkové konstrukci nabízí ve své kategorii nejnižší hmotnost, dobré jízdní vlastnosti a snadné ovládání.

VÍCE INFO >

Základní cena: 40 936 Kč
Úhrada ZP: 40 936 Kč
Doplatek klienta: 0 Kč
Kód ZP: 07/0023651
BREEZY Emineo komfortní invalidní vozík
general.CrashTestApproved#

Crash Test Schváleno
Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Máte zájem o získání brožury nebo dalších informací?

Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace k vyřízení žádosti o zaslání brožury?

Společnost Medicco použije vaše údaje k zaslání e-mailu s brožurou, o kterou jste požádali. Nikdy neudělíme ani nesdílíme vaše osobní údaje s nikým jiným. Vaše informace budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovány po dobu 3 dnů.

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.