Patricia Santana

"Nemocí a vozíkem život nekončí, ale naopak, stává jiným. A je to perfektní příležitost překonat vaše limity každý den."

Když mi bylo 11 let, byla mi diagnostikována příčná myelitida, zánět míchy. Všechno se to stalo náhle. Do té doby jsem nikdy neměla zdravotní problémy a najednou jsem ze dne na den byla na invalidním vozíku ochrnutá od pasu níže.

Miluji módu a make-up. Mohla bych strávit hodiny prohlížením časopisů, sledováním videí nebo nakupováním. V roce 2015 jsem si splnila sen, když jsem se stala první španělskou modelkou na vozíku, která šla po molu na New York Fashion Week.

Sním o tom, že si budu živit něčím, co jsem vytvořila svým vlastním úsilím, něčím, co motivuje ostatní. Ráda se nechám inspirovat těmi, kdo se překonají, kteří se každý den probouzejí a riskují pro to, co chtějí dosáhnout. Ráda čtu inspirativní příběhy o lidech, kteří dosáhli všeho i když začínali z ničeho.

Když sedíte na vozíku, tak život nekončí. Stává se novým. A je to perfektní příležitost překonat vaše limity každý den. Ohlédnout se zpět a vidět, co jste dokázali je úžasné!

patriicia_stna