Leckey PALSedací systém

Pediatrické posturální sezení

Sedací systém LECKEY PAL představuje vyváženou kombinaci posturální podpory a praktického řešení pro použití ve školství. Při vývoji tohoto systému jsme se soustředili na vytvoření lehce nastavitelného robustního a designově zajímavého zařízení pro děti ve věku od 1 do 8 let s lehkými až středními posturálními potřebami.   Školní křeslo PAL je vytvořeno tak, aby poskytovalo zlepšenou stabilitu napomáhající redukci únavy, podpořilo koncentraci a zlepšilo jemnou motorickou aktivitu.

Tento produkt se dodává ve více variantách. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Objednat předvedení

Základní cena: 14 025 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 14 025 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

LECKEY PAL školní sedací systém

Objednejte si předvedení produktu Leckey PAL

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:30 - 50 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace