Sedací systémy / Leckey / Sedací terapeutické systémy / Leckey Everyday Activity Seat

Leckey Everyday Activity SeatSedací systém

LECKEY sedací systém pro každodenní použití

Aktivní sedací systém pro každodenní použití EDS (Everyday Activity Seating) od společnosti LECKEY poskytuje svému uživateli každodenní svobodu pohybu bez toho, aniž by utrpělo jeho optimální držení těla a stabilita pánve. Aktivní sedací systém pro každodenní použití je určen pro děti, mládež a dospívající ve věku od 1 do 18 let. Svým malým uživatelům umožňuje prozkoumávat svět a zároveň jim poskytuje dostatečnou oporu pánve, která je důležitá při korekci špatného držení těla. Tento sedací a polohovací systém nabízí optimální terapeutické řešení pro každodenní použití i v případě, kdy je použití standardní židle nedostačující.

Aktivní sedací systém pro každodenní použití od LECKEY je dostupný v široké škále rozměrů a příslušenství, které lze přizpůsobit tak, aby vyhovovalo jakýmkoli posturálním potřebám. Tento posturální opěrný systém se díky svému kompaktnímu a štíhlému designu snadno uplatní i v domácnosti. Na trh nyní přichází v pěti barevných variantách. Díky velkému množství příslušenství vyhoví všem potřebám souvisejícím s aktivním životním stylem.

Tento produkt se dodává ve více variantách. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Objednat předvedení

Základní cena: 75 110,00 Kč

Úhrada ZP: 68 174,40 Kč

Doplatek klienta: 6 935,60 Kč

Kód ZP: 5002027

LECKEY sedací systém pro každodenní použití
Atraktivní design

Atraktivní design

Sedací systém EDS se nabízí v pěti barevných kombinacích vnějších potahů. Nabízí tři velikosti šířky sedu, tři barvy podvozku a dva typy textilií. Aktivní sedací systém pro každodenní použití je navržen tak, aby odpovídal všem představám svého uživatele. Díky konstrukčnímu řešení podvozků LECKEY a řadě doplňkového příslušenství je tento sedací systém určený pro každodenní použití a poskytuje svým uživatelům mnoho možností, které vyhovují jejich potřebám.

Navržen pro vaše pohodlí

Navržen pro vaše pohodlí

Optimální posturální podpory nelze dosáhnout bez pocitu dostatečného komfortu. Aktivní sedací systém pro každodenní použití od LECKEY nabízí pohodlí v rámci vašeho každodenního života. Měkké a prodyšné potahy umožňují uživateli cítit se pohodlně v širokém okruhu klimatických podmínek, zatímco tvarované loketní opěrky podporují aktivní prožití každého dne. Konturovaná zadní část a zesílený polštář sedadla nabízí pohodlí i oporu, což umožňuje optimální posturální podporu.

Aktivní systém pro každodenní použití od LECKEY nabízí optimální sedací a polohovací podporu bez nutnosti obětovat své pohodlí."

Objednejte si předvedení produktu Leckey Everyday Activity Seat

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002027
Šířka sedu:160 - 280 / 260 - 380 / 340 - 500 mm
Hloubka sedu:150 - 280 / 230 - 380 / 330 - 480 mm
Náklon zádové opěrky:+10 to -25
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:30 kg / 50 kg / 100 kg
Celková váha:29,5 kg / 34 kg / 49 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace