{

Leckey MyWayChodítko

Stabilní chodítko vybavené revolučním podpůrným závěsným systémem s upínacími postroji

Chodítko se stabilizací vybavené revolučním systémem závěsných postrojů

MyWay nabízí revoluční podpůrný systém závěsných postrojů, které zajišťují stabilitu středu těla potřebnou k podpoře kontroly hlavy a pohybu končetin, a umožňují tak dětem dosáhnout optimálních schopností při nácviku chůze.

Konstrukce otevřeného rámu chodítka MyWay navíc usnadňuje dotýkat se, prožívat, účastnit se a objevovat, což dětem poskytuje více příležitostí k rozvoji a učení. Umožňuje také terapeutům přiblížit se k dítěti a pracovat s jeho dolními končetinami, zatímco je umístěno v MyWay.

Objednat předvedení

Základní cena: 89 632,00 Kč

Úhrada ZP: 7 000,00 Kč

Doplatek klienta: 82 632,00 Kč

Kód ZP: 5014795

Chodítko LECKEY MyWay
Otevřený design rámu

Otevřený design rámu

Otevřená konstrukce MyWay usnadňuje dotýkání se, osahávání, účast a objevování, což dětem poskytuje více příležitostí k rozvoji a učení. Umožňuje také terapeutům přiblížit se k dítěti a pracovat s jeho dolními končetinami, zatímco je v MyWay.

Inovativní postroje s popruhy

Inovativní postroje s popruhy

Mnoho dětí má potíže s udržením správné polohy trupu ve vzpřímené poloze, ale postroje MyWay nabízejí něco jiného. Díky struktuře a pohodlné podpoře, kterou postroje poskytují, jsou vhodné pro děti s různými potřebami podpory držení těla. Postroje MyWay také poskytují efekt "objetí", který zvyšuje senzorickou zpětnou vazbu, tlumí mimovolné pohyby a poskytují pohodlí.

Příslušenství

Příslušenství

Volitelná vodítka kotníků jsou navržena tak, aby pomáhala oddělit nohy dítěte a kontrolovat střídání nohou při chůzi.

Volitelná opěrka hlavy zajišťuje bezpečnou polohu pro děti, které potřebují dodatečnou oporu hlavy.

Připojovací pás pro dospělé umožňuje dospělému připojit se k rámu MyWay a ovládat jeho pohyby, a v případě potřeby tak poskytnout dítěti dodatečnou oporu...

Dlouhý seznam příslušenství, které je pro rám MyWay k dispozici, umožňuje jeho konfiguraci podle konkrétních potřeb dítěte.

Objednejte si předvedení produktu Leckey MyWay

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5014795
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:Velikost 1: 25 kg - Velikost 2: 50 kg - Velikost 3: 80 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace