Pluton

Dlouhá životnost a široká škála nastavení!

„Každý náš klient je jiný a proto potřebuje individuální přístup.“
» Sedací systém Pluton nabízí celou škálu možností individuálního nastavení a příslušenství pro zajištění komplexních potřeb klientů na klinické požadavky sedu a polohování.
» Díky našim dlouhodobým zkušenostem s vývojem a výrobou zařízení pro děti s postižením Pluton nabízí jedinečnou kombinaci skvělého designu a výborných užitných vlastností.
» Pluton byl vyvinut tak, aby splnil všechny klinické potřeby svých uživatelů a vyhovoval širokému spektru zákazníků.

» Sedací systém Pluton nabízí v současné době nejucelenější modulární systém na trhu. Odnímatelná zádová opěrka, odnímatelná stupátka a další funkce napomáhají neobyčejně jednoduché a rychlé konfiguraci na míru pro každého klienta. Pluton se vždy přizpůsobí všem požadavkům, od jednoduchých nastavení až po použití speciální dynamicky tlumené zádové opěrky.

VÍCE INFO >

Základní cena: 74 170 Kč
Úhrada ZP: 60 000 Kč
Doplatek klienta: 14 170 Kč
Kód ZP: 0136116
JCM Pluton individuální dětský sedací systém

Zajistit JCM Pluton předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.