Pluton

Dlouhá životnost a široká škála nastavení!

„Každý náš klient je jiný a proto potřebuje individuální přístup.“
» Sedací systém Pluton nabízí celou škálu možností individuálního nastavení a příslušenství pro zajištění komplexních potřeb klientů na klinické požadavky sedu a polohování.
» Díky našim dlouhodobým zkušenostem s vývojem a výrobou zařízení pro děti s postižením Pluton nabízí jedinečnou kombinaci skvělého designu a výborných užitných vlastností.
» Pluton byl vyvinut tak, aby splnil všechny klinické potřeby svých uživatelů a vyhovoval širokému spektru zákazníků.

» Sedací systém Pluton nabízí v současné době nejucelenější modulární systém na trhu. Odnímatelná zádová opěrka, odnímatelná stupátka a další funkce napomáhají neobyčejně jednoduché a rychlé konfiguraci na míru pro každého klienta. Pluton se vždy přizpůsobí všem požadavkům, od jednoduchých nastavení až po použití speciální dynamicky tlumené zádové opěrky.

Objednat předvedení

Základní cena: 74 170,00 Kč

Úhrada ZP: 70 000,50 Kč

Doplatek klienta: 4 169,50 Kč

Kód ZP: 5002409

JCM Pluton individuální dětský sedací systém

Objednejte si předvedení vozíku Pluton

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002409
Šířka sedu:12.5 - 47.5cm
Hloubka sedu:15cm - 55cm
Rozsah náklonu:-15° až 25°
Sedadlo na podnožku:130 - 510mm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:až do 100kg
Celková váha:13.5kg - 19.5kg

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace