Neptune

Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a ekonomicky nenáročné využití.

Dvě velikosti pro děti od 18 měsíců do 10 let.
» Sedací systém Neptune je navržen tak, aby byl jednoduše uživatelsky nastavitelný i v domácím prostředí bez použití speciálních postupů a nástrojů.

​» Neptun je ve standardu vybaven biomechanickým polohováním zádové opěrky. Kloub otočného mechanismu se nachází v kyčelní oblasti, čímž je vždy zajištěna optimální pozice trupu. Potahy sedu a zádové opěrky je možné jednoduše sejmout za účelem jejich čištění, popřípadě výměny.
​» I přes svou robustní konstrukci je Neptun velice lehký, snadno ovladatelný a kompaktní. Díky těmto vlastnostem se lehce ovládá a je možné ho jednoduše převážet. Neptun se dá velmi snadno přizpůsobit měnícím se potřebám v průběhu růstu uživatele. 
​» Díky modulárnímu systému je Neptun možné jednoduše přizpůsobit potřebám nového uživatele v průběhu cirkulace.

VÍCE INFO >

Základní cena: 63 610 Kč
Úhrada ZP: 60 000 Kč
Doplatek klienta: 3 610 Kč
Kód ZP: 0136117
JCM Neptune robusní dětský sedací systém

Zajistit JCM Neptune předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.