Sedací systém Neptune & Pluton

Uživatelsky jednoduše nastavitelné systémy.

Široký rozsah možnosti nastavení v průběhu růstu dítěte.

 • JCM Pluton individuální dětský sedací systém

  Pluton

  Dlouhá životnost a široká škála nastavení!

  Základní cena 74 170 Kč 

  VÍCE INFO Porovnat
 • JCM Neptune robusní dětský sedací systém

  Neptune

  Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a ekonomicky nenáročné využití.

  Základní cena 63 610 Kč 

  VÍCE INFO Porovnat

Sedací systém Neptune & Pluton

My ve společnosti Medicco si dobře uvědomujeme, že správné držení těla představuje aktivní a dynamický proces, který významně ovlivňuje pohyb a správnou funkci celého těla.
Držení těla a pohyb jsou vzájemně propojeny a jejich rozvoj je na sobě závislý.

Naše JCM výrobky jsou navrženy tak, aby reagovaly na sebenepatrnější změnu postoje, čímž poskytují nepřetržitou posturální podporu a potřebnou péči.

“Správného” postoje můžete dosáhnout jen díky vyvážené kombinaci pohodlí a pohybu, které jsou v souladu se stabilitou a funkčností.

JCM posturální podpora vyvažuje všechny zmíněné potřeby, aniž by opomíjela praktičnost polohovacího zařízení v každodenních situacích.


Naše kompenzační pomůcky jsou navržen tak, aby jednoduše a efektivně naplňovaly potřeby klientů a vždy zohledňovaly tělesný růst a možnou adaptabilitu. Jsme si vědomi faktu,
že děti se neustále vyvíjí a rostou a spolu s nimi se mění i spektrum jejich potřeb. Jsme přesvědčení, že právě naše řada JCM posturálních pomůcek splňuje ty nejpřísnější
kritéria. Jako ukázka všestrannosti nám může posloužit sedací systém JCM Neptune.

Důležité aspekty pro dosažení správného sedu.
 
Stabilní poloha pánve a kyčlí
Správná poloha těla začíná u pánve - nejdůležitější vlastností každého posturální podpůrného systému je jeho schopnost pojmout a uvést do souladu celou řadu možných poloh pánve. JCM je specialistou na sedací systémy a nabízí svým klientům široké spektrum nastavení optimalizovaných poloh pro zdravou podporu křížové kosti (např. polohování podsazené pánve, pánevní rotace či kontraktura).
 
Držení trupu a hlavy, horní končetiny
Dobrá úroveň stability trupu a hlavy usnadňuje správnou funkci horních končetin, koncentraci a sociální interakci. Každodenní činnosti jsou tak snadněji proveditelné. S polohovacím systémem sedaček JCM si můžete být jisti, že se trup a horní končetiny nachází ve vhodné poloze.
 
Dolní končetiny
Speciální sedací systém JCM poskytuje podporu dolních končetin a zároveň bere v potaz i korekci jiných problémů, jako je tlak na kolenní šlachy, křížení, windswept deformity či diskrepance dolních končetin. Zabezpečení správné polohy poskytuje tělu plnou podporu, zatímco trup, hlava a obličej jsou nasměrovány vpřed, čímž je umožněna plnohodnotná sociální interakce a začlenění jedince.