Sedací systémy / JAY / Invalidní vozíky zádové opěrky / JAY J3 (standardní konturování)

JAY J3 (standardní konturování)Invalidní vozík zádová opěrka

» Zádové opěrky Jay jsou výsledkem několika let trvajícího vývoje a testování. Tvoří ucelený a stále se vyvíjející systém, který reflektuje a řeší všechny klinické požadavky klientů a terapeutů na správné sezení ve vozíku.
Antropometricky navržená zádová opěrka Jay J3 nabízí více než 200 různých kombinací velikostí a tvarů!

Objednat předvedení

Základní cena: 16 950,00 Kč

Úhrada ZP: 15 255,00 Kč

Doplatek klienta: 1 695,00 Kč

Kód ZP: 5002171

Jay J3 standardně konturovaná zádová opěrka

Objednejte si předvedení produktu JAY J3 (standardní konturování)

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002171
Celková šířka:31 / 36 / 41 / 46 / 51 cm
Celková výška: 17/ 20/ 24cm
Hloubka:5 cm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:136 kg
Možnosti produktu
Úroveň podpory:Nízký
Typ krytu:Vzdušná / Mikroklimatická
Obrys:Standardní konturování

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace