Sedací systémy / JAY / Jay příslušenství / Hlavová opěrka Jay

Hlavová opěrka JayInvalidní vozík příslušenství

Výškově seřiditelná opora hlavy

Standardní hlavová opěrka. Poskytuje ocipitální / subocipitální oporu klientům s nejtěžším postižením.

Objednat předvedení

Základní cena: 6 622,99 Kč

Úhrada ZP: 5 960,69 Kč

Doplatek klienta: 662,30 Kč

Kód ZP: 5002177

Jay příslušentví - hlavová opěrka

Objednejte si předvedení vozíku JAY Hlavová opěrka Jay

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002177
Vlastnosti
Možnosti produktu

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace