Firefly Upsee

Postroj pro nácvik chůze

Upsee otevírá dětem s motorickým postižením doposud neprozkoumaný svět pohybu po vlastních nohou. Usnadňuje jim postupně přenášet hmotnost, trénovat polohu ve stoje a chůzi s dopomocí dospělé osoby. To vše umožňuje dětem zažít výhody vzpřímeného pohybu a vytváří jim tak příležitost komunikovat se svými vrstevníky z očí do očí. Dostupné velikosti vyhovují dětem ve věku 1-8 let (cca) s mírnými až středně náročnými posturálními potřebami. Upsee se skládá ze tří částí:
• Dětská vestička XS (fialová nebo zelená barva) S, M, L (modrá nebo růžová barva)
• Bederní pás pro dospělého Jedna standardní nastavitelná velikost.
• Dvojité sandály Dětské sandály jsou dostupné pouze s postrojem ve velikosti XS. Standardní sandály s postrojem ve velikosti S, M, L disponují dodatečnou posturální oporou.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 14 300 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 14 300 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Firefly Upsee by Lecky
Příběhy mnoha dětí, které používají Upsee

Příběhy mnoha dětí, které používají Upsee

Toto video vám pomůže pochopit, jak může Upsee skutečně změnit život vašeho dítěte, umožnit mu chodit s vámi a komunikovat s vrstevníky na úrovni očí.

Standardní konfigurace

Standardní konfigurace

Sada Upsee Kit obsahuje dětský postroj, pás pro dospělé a dvojité sandály s prodlužovacími popruhy.

Sdílené dvojité sandály

Sdílené dvojité sandály

Společné sandály jsou k dispozici ve standardních a kojeneckých velikostech, aby se přizpůsobily dětským nožkám. Kojenecké sandály se dodávají s popruhy XS. Standardní sandálky budou dodávány s popruhy S, M a L. 

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:25kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace